Chcesz wiedzieć ile możesz
zarobić na swojej domenie?
Usługa „Wycena domen” pozwoli
Ci poznać jej wartość.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…
Ulepszamy Domeny.pl

Najlepsza
cena w Polsce

39,95 zł
  • ponad 1,5 miliona zarejestrowanych domen
  • skorzystaj z potencjału promocyjnego
  • dołącz do społeczności innowatorów i przedsiębiorców
24,95 zł
20 lipca 2012

Drugie urodziny domeny .CO

Dzisiaj przypada druga rocznica wdrożenia domeny .CO. Spotkały się one z miłym przyjęciem, czego dowodem jest 1,3 mln domen zarejestrowanych w ponad 200 krajach. Polska znajduje się w TOP10 państw, które wybierają .CO.

Pomimo towarzyszących wprowadzaniu domeny .CO głosów, które wątpiły w powodzenie projektu, nowa końcówka zdołała się obronić. Pomogło jej w tym duże zainteresowanie największych korporacji internetowych, takich jak: Google, Twitter, Amazon czy światowy lider rejestracji domen GoDaddy.

Źródło: Domeny.pl


4 kwietnia 2012

Startupy dostaną stypendia na domeny .CO

Rejestr domen .CO wsparł organizatorów cyklu Startup Weekend. Chce przekonać startupy na całym świecie do krótkich i łatwych do zapamiętania adresów w domenie .CO.

Startup Weekend ogłosił roczne, globalne partnerstwo z .CO Internet S.A.S., odpowiedzialnym za najszybciej rosnące rozszerzenie .CO. Dzięki partnerstwu, uczestnicy Startup Weekend™, których jest ponad 45 000 w ponad 100 krajach na całym świecie, otrzymają „stypendia” na domeny .CO. Pomogą one przedsiębiorcom przyśpieszyć projekty, dzięki darmowej rejestracji adresu na pierwszy rok.

Od uruchomienia domeny .CO zarejestrowanych zostało ponad 1,3 miliona adresów w ponad 200 krajach, czyniąc .CO fenomenem globalnego Internetu i umieszczając je na liście World Finance 100. Podążając za wieloma uznanymi startupami z Doliny Krzemowej takimi jak: Angel List (angel.co), 500 Startups (500.co), The Founder Institute (fi.co) i Startup America Partnership (s.co), doświadczeni przedsiębiorcy internetowi, przykładają coraz większą wagę do adresów z .CO, obracając ich innowacyjne pomysły w sukces biznesowy i brandowy.

Źródło: Domeny.pl


26 marca 2012

Domeny .CO – Polska w czołówce

Polacy docenili domenę .CO. Nasz kraj znalazł się na 9. miejscu wśród państw, w których zarejestrowano najwięcej adresów w tym rozszerzeniu.

W niecałe dwa lata po uruchomieniu, rejestr .CO może pochwalić się wynikiem ponad 1,2 miliona zarejestrowanych adresów oraz wysokim poziomem odnowień – 64%. Wśród użytkowników .CO wymienić można m.in. serwisy: Google, Twitter, Amazon, Overstock, GoDaddy. Końcówka dostępna jest już w ponad 200 krajach. W Polsce jednym z największych rejestratorów domen .CO jest serwis Domeny.pl.

„Uniwersalne znaczenie domeny, dzięki któremu może zastąpić słowa takie jak: company, corporation, commerce, łatwość zapamiętania i wciąż duża liczba wolnych nazw, sprawiają, że jest to doskonały wybór dla przedsiębiorstw szukających dobrego adresu.” - mówi Jarosław Dolega z serwisu Domeny.pl. „.CO jest także doskonałą alternatywą dla domeny .COM, w której coraz trudno już zarejestrować interesującą nazwę.” - dodaje.

.CO jest narodową końcówką domenową Kolumbii. Otwarta rejestracja tej domeny rozpoczęła się w lipcu 2010 roku. Najdrożej sprzedanym w tym roku adresem z .CO była domena Dolphin.co, której cena na rynku wtórnym wyniosła 48.000 USD.

Źródło: Domeny.pl


21 września 2011

Poluj na ciekawe 4-znakowe .CO

Operator domeny .CO opublikował dane dotyczące rejestracji 4-znakowych nazw w tej domenie. Okazuje się, że nadal jest wolnych aż 92% tego rodzaju domen. Dane nie dotyczą nazw ze znakami IDN i cyframi.

Wyszukaj swoją 4-znakową domenę – możliwości jest więcej niż w przypadku 3-znakowych domen, które publikowaliśmy tutaj.1 sierpnia 2011

.CO najdroższe na rynku wtórnym

Średnia cena sprzedaży .CO na giełdzie domen SEDO była o 183 dolary wyższa od najpopularniejszych i od lat najdroższych domen .COM.

Raport SEDO Q2 zestawia średnie ceny sprzedaży najczęściej kupowanych domen. W drugim kwartale 2011 za .CO płacono średnio $3,297, a więc więcej niż za .COM - $3,114. Wynik ten pokazuje również, że ceny .CO wzrosły o niemal 300% w stosunku do wyników za pierwszy kwartał ($1,205).

Najdrożej sprzedana domena .CO w tym czasie to Business.CO - $80,000. Wynik znalazł się na liście największych sprzedaży kwartału.

Kolumbijska domena szybko znalazła się na giełdach wśród najbardziej pożądanych adresów. Obecnie stanowi 2% udziału w rynku wtórnym domen internetowych i jest w pierwszej dziesiątce najczęściej odkupowanych nazw.

Źródło: Sedo Domain Market Study 2nd Quarter 201119 lipca 2011

Domeny.pl wśród największych rejestratorów domen .CO

W opublikowanym przez serwis HosterStats.com zestawieniu 1000 największych rejestratorów, bijącej rekordy popularności domeny .CO, polski rejestrator - Domeny.pl - znalazł się w pierwszej 50-ce.

W zestawieniu, z którym można zapoznać się w serwisie HosterStats.com, serwis Domeny.pl ujęty jest na 49. miejscu pod swoim globalnym adresem domeny.com. Wysoka pozycja polskiego rejestratora to efekt działań, mających na celu promowanie domeny .CO wśród polskich odbiorców. Do końca lipca Domeny.pl umożliwiają zdobycie adresu już za 39,95 zł netto, co stanowi najniższą cenę w Polsce.

Sporządzając raport uwzględniono 616 227 domen .CO wykrytych i śledzonych przez serwis. Nie obejmuje to pełnego rejestru, który w ostatnim czasie przekroczył 1 mln zarejestrowanych adresów.6 lipca 2011

Najlepsze ceny w Polsce

Domena .CO przekroczyła niedawno 1 milion rejestracji. Z tej okazji od 6 lipca 2011 mamy dla Was najlepsze ceny w Polsce. Rejestracja .CO na pierwszy rok i transfer do Domeny.pl z odnowieniem wynosi teraz 74,95 zł netto. Domeny .CO drugiego poziomu (.com.co, .net.co, .nom.co) to koszt 39,95 zł netto (rejestracja, transfer z odnowieniem).2 czerwca 2011

Domena .CO przekroczyła 1 mln rejestracji

.CO Internet S.A.S., operator domen .CO, ogłosił dziś osiągnięcie poziomu 1 mln adresów. Wynik ten został uzyskany w niespełna rok od udostępnienia nowej końcówki dla osób prywatnych, organizacji i przedsiębiorców z ponad 200 państw na całym świecie. Miało to miejsce w lipcu 2010 roku.

.CO jest najszybciej rozwijającą się domeną w ostatnim czasie. Wsparcie takich marek jak: Twitter, Amazon i Overstock pomogło budować globalną świadomość rozszerzenia .CO. Największy poziom zainteresowania domeną .CO zauważalny jest w Ameryce Północnej, gdzie zarejestrowanych jest około 50% adresów. Następne miejsce zajmuje Europa, do której mieszkańców należy co czwarta domena .CO.13 lutego 2011

Przedłużamy promocję na Domeny .CO

Do 19 lutego w serwisie Domeny.pl przedłużamy promocję na domeny .CO. W tym czasie .CO można rejestrować za jedyne 49,95 zł netto za pierwszy rok (50% procent taniej).15 września 2010

Zarejestrowano już 500.000 domen .CO

Serwis Domeny.pl poinformował, że dzisiaj została zarejestrowana 500-tysięczna domena .CO. Liczbę taką udało się osiągnąć w niespełna 60 dni od Otwartej Rejestracji tej kolumbijskiej końcówki.

W ciągu pierwszej doby od momentu Otwartej Rejestracji, kupiono na świecie ponad 220.000 domen .CO. Po tygodniu wynik ten zwiększył się do 340.000. Już na samym początku Polska znalazła się w pierwszej dziesiątce pod względem liczby rejestracji w Europie. Po 7 dniach było około 2000 "polskich" domen .CO, a obecnie jest to już blisko 8000 adresów (10. pozycja na świecie).

- Dobry wynik domeny .CO w Polsce potwierdza zapotrzebowanie naszego biznesu i rynku wtórnego na nowe domeny z klasycznymi nazwami, których brakuje już w "starych" końcówkach. Myślę, że do końca roku zbliżymy się do liczby 12.000 adresów. - mówi Adrian Tarnowski z serwisu Domeny.pl, rejestrującego domeny .CO.

Najdroższe, jak dotąd, domeny .CO sprzedane na specjalnej aukcji to: o.co (350.000 USD), e.co (ponad 80.000 USD), mesothelioma.co (76.000 USD), insure.co (60.000 USD) i denver.co (50.000 USD). Już na początku rejestracji domen .CO (Landrush) prawie 30 tys. dużych firm postanowiło o kupnie nazw z kolumbijską końcówką, m.in.: Apple, Coca-Cola, Facebook, Google, IKEA, Microsoft, MTV, Samsung, Sony, Toshiba, Toyota, Twitter.

Domeny.pl13 sierpnia 2010

30.000 wolnych nazw w domenie .CO

Serwis Domeny.pl sprawdził i zebrał blisko 30.000 wolnych nazw w domenie .CO. To gratka dla wszystkich poszukujących ciekawych nazw domenowych na potrzeby rynku wtórnego lub dla własnego biznesu w Internecie. Pamiętaj - z każdą sekundą wolnych nazw .CO ubywa. Wybierz swoje nazwy i rejestruj w najlepszych cenach na świecie w serwisie Domeny.pl.

ZOBACZ LISTĘ 30.000 WOLNYCH NAZW W DOMENIE .CO >>5 sierpnia 2010

Lista wolnych 3-znakowych domen .CO

3-znakowe domeny zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. To krótkie nazwy, które osiągały wysokie ceny na aukcjach domen. W związku z tym przygotowaliśmy listę prawie 5.000 wolnych 3-znakowych domen .CO.

Listę wolnych 3-znakowych domen .CO opublikowaliśmy 5 sierpnia na specjalnej stronie naszego serwisu. Ich dostępność była weryfikowana o godz. 16:00 i od tego czasu zmienia się z każdą minutą (w tej rejestracji obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”). Nasza lista to szybki dostęp do krótkich nazw z .CO i pomysły na nową działalność w Internecie. To również szansa na sukces finansowy ich właścicieli – 3-znakowe domeny są zawsze obiektem spektakularnych transakcji na rynku wtórnym.

ZOBACZ LISTĘ WOLNYCH 3-ZNAKOWYCH DOMEN .CO >>28 lipca 2010

Polska wśród liderów rejestracji domen .CO

Po 7 dniach od rozpoczęcia Otwartej Rejestracji, na całym świecie działa już 340.000 kolumbijskich domen .CO. Polska jest w pierwszej dziesiątce pod względem liczby rejestracji w Europie - informuje serwis Domeny.pl.

Do tej pory kupiono w Polsce ponad 2000 domen .CO. To znacznie więcej niż wprowadzonych kilka lat temu adresów z końcówką .mobi, .asia i .tel. Polska jest na 8. pozycji w Europie w ilości zarejestrowanych adresów z .CO.

- Sukces tej domeny w Polsce przerósł oczekiwania największych optymistów. Myślę, że w ciągu najbliższych miesięcy możemy zbliżyć się do liczby 6-7 tysięcy domen .CO - mówi Adrian Tarnowski z serwisu Domeny.pl, rejestrującego domeny .CO.

W rejestracji domen .CO uczestniczy obecnie 170 krajów. Pierwsze 8 tys. adresów zostało kupionych w ciągu jednej minuty. 100 tys. domen .CO funkcjonowało już po 22 minutach od rozpoczęcia Otwartej Rejestracji.27 lipca 2010

Mamy najniższe ceny na domeny .CO na świecie

W związku z wielką popularnością domen .CO przygotowaliśmy unikalne na świecie rozwiązanie cenowe. Osoby, które mają już na koncie ponad 50 aktywnych domen .CO, mogą kolejne rejestrować w cenie 84,99 zł netto/1 rok. Klienci, którzy posiadają ponad 10 sztuk domen .CO, mogą następne adresy kupować w cenie 89,99 zł netto/1 rok. A osoby, które zarejestrowały do 10 domen, zamówią je w cenie 94,99 zł netto/1 rok (to i tak najlepsza cena w Polsce). Dla pozostałych rozszerzeń (com.co, net.co, nom.co) progi cenowe to odpowiednio: 44,99 zł, 49,99 zł i 54,99 zł.27 lipca 2010

Wystartował serwis Domeny.co

Powstał serwis dedykowany najnowszej, cieszącej się coraz większą popularnością, domenie - Domeny.co. Strona ta pozwoli wszystkim zainteresowanym domeną .CO w szybki sposób znależć upragnioną nazwę w nowym rozszerzeniu domenowym w aż czterech końcówkach - .co, .,com.co, .net.co, .nom.co. Zobacz serwis Domeny.co26 lipca 2010

Jest już 310.000 domen .CO

W ciągu 6 dni zarejestrowano na świecie 310 tys. domen z końcówką .CO – informuje serwis Domeny.pl. To wielki sukces nowego rozszerzenia domenowego. Najwięcej rejestracji zostało złożonych w Ameryce Północnej (116 tys.), Europie (81 tys.) i Ameryce południowej (60 tys.).22 lipca 2010

Blisko 260 tys. domen .CO

Od wczoraj liczba domen .CO wzrosła o 40 tys. Obecnie zarejestrowanych jest blisko 260 tys. adresów z .CO. Najwięcej rejestracji zostało złożonych w Ameryce Północnej (123 tys.), Europie (55 tys.) i Ameryce południowej (52 tys.). Otwarta rejestracja domen .CO rozpoczęła się prawie dwa dni temu.21 lipca 2010

Domeny .CO okazały się hitem

Po kilkunastu godzinach od rozpoczęcia Otwartej Rejestracji domen .CO, zarejestrowano na świecie blisko 220 tys. nazw z tą końcówką domenową.

Przygotowaniom do wprowadzania tej domeny towarzyszyło przekonanie, że będzie to ważne wydarzenie na światowym rynku domen. - Już pierwsza doba otwartej rejestracji pokazuje, że będzie to wielki sukces, przewyższający osiągnięcia domen .asia czy .mobi. - mówi Adrian Tarnowski z Domeny.pl, serwisu rejestrującego domeny .CO.

Jego zdaniem potwierdzeniem tego są pierwsze poważne sprzedaże domen .CO (aukcje domen Premium). Kilka dni temu adres o.co został kupiony za 350 tys. USD, a e.co za ponad 80 tys. USD.