Chcesz wiedzieć ile możesz
zarobić na swojej domenie?
Usługa „Wycena domen” pozwoli
Ci poznać jej wartość.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…
Ulepszamy Domeny.pl

Wyszukiwarka domen

Cennik domen*

Domenobranie X
Domena .pl 9,95 zł
Domena funkcjonalna: .com.pl, .net.pl 9,95 zł
Domena regionalna .waw.pl 3,95 zł
Domena .eu 9,95 zł
Domena globalna: .com, .net, .org, .info 29,95 zł
Domena .biz 16,95 zł
*podane ceny netto wg cennika promocji Domenobranie X za pierwszy rok abonamentu
Regulamin promocji: „Domenobranie X” .
Sprawdź ceny domen w Programie Reseller


Ceny domen różnią się, zależą od ich atrakcyjności, zasięgu oraz prestiżu. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Skorzystaj z promocji Domenobranie! Już za kilka bądź kilkanaście złotych możesz stać się właścicielem dobrego adresu www. W atrakcyjnych cenach wolne domeny czekają na Ciebie. Jak kupić domenę? Wpisując interesujący Cię adres strony w pasek wyszukiwarki sprawdź dostępność domeny. Nasza wyszukiwarka domen oprócz informacji na temat konkretnego adresu pokaże Ci wszystkie wolne domeny na obecną chwilę wraz z ich ceną. Dzięki temu w łatwy i przyjemny sposób wybierzesz odpowiedni dla siebie adres.

Co zyskujesz w usłudze rejestracja domeny?

 • OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO

  Każda zarejestrowana u nas domena jest chroniona przed kradzieżą. Masz pewność, że zabezpieczymy ją przed transferem bez zgody właściciela. Co więcej dodatkowo możesz skorzystać z opcji „ochrona prywatności baza WHOIS”. Baza WHOIS zbiera informacje o domenie oraz o jej właścicielu. Opcja ukrycia danych uchroni Twoją prywatność oraz zabezpieczy Cię przed spamerami i cybersquatterami. W ramach rejestracji otrzymujesz ciągły dostęp do pomocy technicznej i FAQ oraz bezpośredni kontakt z nami przez e-mail, chat i telefon.
 • NISKIE CENY

  Rejestracja domeny u nas daje Ci wiele dodatkowych bezpłatnych możliwości. Zanim zdecydujesz się na wybór którejś z usług możesz ją przetestować zupełnie za darmo: przez rok – domena internetowa, 3 miesiące – serwery, 30 dni – certyfikat SSL, 2 miesiące – strony internetowe. Co więcej na dobry początek czeka na Ciebie darmowa strona – wizytówka z możliwością wyboru szablonu.
 • WYGODNE ZARZĄDZANIE DOMENĄ

  Otrzymujesz dostęp do intuicyjnego Panelu Klienta, w którym zarządzanie domeną staje się łatwe i przyjemne. W jednym miejscu zarządzanie domenami, serwerami, certyfikatami SSL i stronami internetowymi. Jednym kliknięciem możesz wykonać działania takie jak rejestracja domeny, odnowienie domeny, transfer domeny. Błyskawicznie zmienisz abonenta, delegacje domen i ustawienia innych usług. Poprzez Panel Klienta możesz wykonać przekierowanie domeny na numer IP lub przekierowanie domeny z maskowaniem.
 • ZAAWANSOWANY SYSTEM PŁATNOŚCI

  Za każde złożone zamówienie możesz zapłacić online poprzez system Przelewy24. Karty płatnicze, kilkanaście banków, PayPal – bez prowizji. Każdy klient otrzymuje indywidualny nr rachunku bankowego. Możesz dokonać na niego wpłat pieniężnych poprzez system online, przelewy tradycyjne, polecenie przelewu. Co więcej możesz wykonać płatności z salda oraz zapłacić punktami Programu Premium.
 • MOŻLIWOŚCI Z SERWERAMI

  Jeśli nie chcesz wykorzystać swojej domeny np. do obsługi strony www możesz skorzystać z opcji parkowanie domeny na naszych serwerach DNS, a później w dowolnym terminie przedelegować ją na własny serwer. Możesz delegować domeny na zewnętrzne serwery DNS lub błyskawicznie konfigurować je na naszych serwerach. Druga opcja to możliwość posiadania własnego adresu e-mail, aliasów, kont FTP i innych.

W ramach współpracy z nami otrzymujesz możliwość zamówienia certyfikatu rejestracji domeny potwierdzający Twoje prawo własności. Elegancki certyfikat dodatkowo wpłynie na wiarygodność Twojej firmy. Możesz zwrócić się również do nas o pełną i rzetelnie przygotowaną informację na temat wartości finansowej i marketingowej Twojej domeny. I na koniec będąc naszym klientem automatycznie bierzesz udział w Programie Partnerskim. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz Punkty Premium, które wymieniasz na nagrody z różnych dziedzin, w tym motoryzacji, kosmetyków, domu i innych.