Ktoś sprzątnął Ci domenę
sprzed nosa?
Sprawdź kto! Skorzystaj z bazy WHOIS.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Ceny domen różnią się, zależą od ich atrakcyjności, zasięgu oraz prestiżu. Wiemy jak ważne jest, abyś miał idealnie dobrany adres internetowy. Dlatego też cały czas poszerzamy naszą ofertę i dostosowujemy do Twoich oczekiwań. Skorzystaj z promocji Domenobranie! Już za kilka bądź kilkanaście złotych dobry adres www może stać się Twoją własnością. W atrakcyjnych cenach wolne domeny czekają na Ciebie.

Gdzie kupić domenę?

W internecie, korzystając z wyszukiwarki domen. Jak kupić domenę? Wpisując interesujący Cię adres strony w pasek wyszukiwarki sprawdź dostępność domeny. Nasza wyszukiwarka domen oprócz informacji na temat konkretnego adresu pokaże Ci wszystkie wolne domeny na obecną chwilę wraz z ich ceną. Dzięki temu w łatwy i przyjemny sposób wybierzesz odpowiedni dla siebie adres strony internetowej.

Cennik

Domena .pl 9,95 zł
Domena funkcjonalna: .com.pl, .net.pl 9,95 zł
Domena regionalna .waw.pl 3,95 zł
Domena .eu 19,95 zł
Domena globalna: .com, .net, .org, .info 34,95 zł
Domena .biz 44,95 zł
ceny netto wg cennika promocji Domenobranie XV za pierwszy rok abonamentu

Regulamin promocji Domenobranie XV

Pobierz cennik domen w Programie Reseller

  • otrzymaj certyfikat rejestracji domeny

  • wyceń swoją
    domenę

  • weź udział w Programie Partnerskim

  • ochroń swoją prywatność
    w WHOIS

JAK WYBRAĆ DOBRY ADRES INTERNETOWY?

Wybierając domenę pamiętajmy o tym, że jest to w pewnym sensie inwestycja na przyszłość. Niekoniecznie najtańsze domeny, dostępne na rynku spełnią później nasze oczekiwania. Musimy pamiętać, że domena, czyli adres strony www, wyszukiwany przez klienta powinien być związany z branżą, chwytliwy, łatwy w zapamiętaniu, w miarę możliwości krótki. Tanie domeny, dostępne na rynku rzadko spełniają wszystkie te wymagania. Jeśli chcemy budować markę, powinniśmy dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego rozszerzenia w adresie www. Każdy kraj posiada przypisaną końcówkę Polska - .pl, Niemcy - .de, Rosja - .ru etc. Jeśli chcemy prowadzić działalność w wybranym kraju,

powinniśmy dobrać odpowiadające mu rozszerzenie. Dla działalności międzynarodowych najlepszymi rozwiązaniami są domeny globalne, tzw. domeny najwyższego poziomu, czyli .com , .net, .biz . Dla osób działających lokalnie poleca się domeny regionalne, które wskazują obszar działalności np. .katowice.pl czy .waw.pl etc. Na rynek weszły obecnie nowe końcówki – czyli nowe domeny, dzięki którym przedsiębiorcy mogą wybrać nazwy krótkie, związane z ich działalnością. Są to np. .photography, .agency, .hotel etc. Nowe domeny są droższe od innych adresów stron www, ale warto pomyśleć o inwestycji, gdyż zwróci się ona w przyszłości.