Ponad 400 domen
w zasięgu ręki.
Wybierz najlepszą dla siebie.
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Cennik domen

Domena .pl 9,95 zł
Domena funkcjonalna: .com.pl, .net.pl 9,95 zł
Domena regionalna .waw.pl 3,95 zł
Domena .eu 19,95 zł
Domena globalna: .com, .net, .org, .info 34,95 zł
Domena .biz 44,95 zł
ceny netto wg cennika promocji Domenobranie XV za pierwszy rok abonamentu

Regulamin promocji „Domenobranie XV”

Pobierz cennik domen w Programie Reseller

Ceny domen różnią się, zależą od ich atrakcyjności, zasięgu oraz prestiżu. Wiemy jak ważne jest, abyś dobrze dobrany adres internetowy. Dlatego też cały czas poszerzamy naszą ofertę i dostosowujemy do Twoich oczekiwań. Skorzystaj z promocji Domenobranie! Już za kilka bądź kilkanaście złotych dobry adres www może stać się Twoją wiadomością. W atrakcyjnych cenach wolne domeny czekają na Ciebie.
Gdzie kupić domenę?

W internecie, korzystając z wyszukiwarki domen. Jak kupić domenę? Wpisując interesujący Cię adres strony w pasek wyszukiwarki sprawdź dostępność domeny. Nasza wyszukiwarka domen oprócz informacji na temat konkretnego adresu pokaże Ci wszystkie wolne domeny na obecną chwilę wraz z ich ceną. Dzięki temu w łatwy i przyjemny sposób wybierzesz odpowiedni dla siebie adres strony internetowej.

  • certyfikat rejestracji domeny dodatkowo wpływa na wiarygodność firmy.

  • wycena domen przedstawiająca wartość finansową i marketingową domeny.

  • udział w Programie Partnerskim, zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody.

  • Ochrona prywatności w WHOIS. Chroni Twoje prywatne dane.

JAK WYBRAĆ DOBRY ADRES INTERNETOWY?

Wybierając domenę pamiętajmy o tym, że jest to w pewnym sensie inwestycja na przyszłość. Niekoniecznie najtańsze domeny, dostępne na rynku spełnią później nasze oczekiwania. Musimy pamiętać, że domena, czyli adres strony www, wyszukiwany przez klienta powinien być związany z branżą, chwytliwy, łatwy w zapamiętaniu, w miarę możliwości krótki. Tanie domeny, dostępne na rynku rzadko spełniają wszystkie te wymagania. Jeśli chcemy budować markę, powinniśmy dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego rozszerzenia w adresie www. Każdy kraj posiada przypisaną końcówkę Polska - .pl, Niemcy - .de, Rosja - .ru etc. Jeśli chcemy prowadzić działalność w wybranym kraju,

powinniśmy dobrać odpowiadające mu rozszerzenie. Dla działalności międzynarodowych najlepszymi rozwiązaniami są domeny globalne, tzw. domeny najwyższego poziomu, czyli .com , .net, .biz . Dla osób działających lokalnie poleca się domeny regionalne, które wskazują obszar działalności np. .katowice.pl czy .waw.pl etc. Na rynek weszły obecnie nowe końcówki – czyli nowe domeny, dzięki którym przedsiębiorcy mogą wybrać nazwy krótkie, związane z ich działalnością. Są to np. .photography, .agency, .hotel etc. Nowe domeny są droższe od innych adresów stron www, ale warto pomyśleć o inwestycji, gdyż zwróci się ona w przyszłości.