Ktoś sprzątnął Ci domenę
sprzed nosa?
Sprawdź kto! Skorzystaj z bazy WHOIS.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…
Ulepszamy Domeny.pl

Cennik domen*

Domenobranie XII
Domena .pl 9,95 zł
Domena funkcjonalna: .com.pl, .net.pl 9,95 zł
Domena regionalna .waw.pl 3,95 zł
Domena .eu 19,95 zł
Domena globalna: .com, .net, .org, .info 34,95 zł
Domena .biz 16,95 zł
*podane ceny netto wg cennika promocji Domenobranie XII za pierwszy rok abonamentu
Regulamin promocji: „Domenobranie XII” .
Sprawdź ceny domen w Programie Reseller


Ceny domen różnią się, zależą od ich atrakcyjności, zasięgu oraz prestiżu. Wiemy jak ważne jest, abyś posiadał dobre dobrany adres internetowy. Dlatego też cały czas poszerzamy naszą ofertę i dostosowujemy do Twoich oczekiwań. Skorzystaj z promocji Domenobranie! Już za kilka bądź kilkanaście złotych dobry adres www może stać się Twoją własnością. W atrakcyjnych cenach wolne domeny czekają na Ciebie. Gdzie kupić domenę? W Internecie, korzystając z wyszukiwarki domen. Jak kupić domenę? Wpisując interesujący Cię adres strony w pasek wyszukiwarki sprawdź dostępność domeny. Nasza wyszukiwarka domen oprócz informacji na temat konkretnego adresu pokaże Ci wszystkie wolne domeny na obecną chwilę wraz z ich ceną. Dzięki temu w łatwy i przyjemny sposób wybierzesz odpowiedni dla siebie adres strony internetowej.

Co zyskujesz w usłudze rejestracja domeny?

 • OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO

  Każda zarejestrowana u nas domena jest chroniona przez kradzieżą. Masz pewność, że zabezpieczymy ją przed transferem bez zgody właściciela. Co więcej dodatkowo możesz skorzystać z opcji "ochrona prywatności baza WHOIS". Baza WHOIS zbiera informacje o domenie oraz o jej właścicielu. Opcja ukrycia danych uchroni Twoją prywatność oraz zabezpieczy Cię przed spamerami i cybersquatterami. W ramach rejestracji otrzymujesz ciągły dostęp do pomocy technicznej i FAQ oraz bezpośredni kontakt z nami przez e-mail, chat i telefon
 • NISKIE CENY

  Rejestracja domeny u nas daje Ci wiele dodatkowych bezpłatnych możliwości. Zanim zdecydujesz się na wybór którejś z usług możesz ją przetestować zupełnie za darmo: przez rok - domena internetowa, 3 miesiące - serwery, 30 dni - certyfikat SSL, 2 miesiące - strony internetowe. Co więcej na dobry początek czeka na Ciebie darmowa strona - wizytówka z możliwością wyboru szablonu.
 • WYGODNE ZARZĄDZANIE DOMENĄ

  Otrzymujesz dostęp do intuicyjnego Panelu Klienta, w którym zarządzanie domeną staje się łatwe i przyjemne. W jednym miejscu zarządzanie domenami, serwerami, certyfikatami SSL i stronami internetowymi. Jednym kliknięciem możesz wykonać działania takie jak rejestracja domeny, odnowienie domeny, transfer domeny. Błyskawicznie zmienisz abonenta, delegacje domen i ustawienia innych usług. Poprzez Panel Klienta możesz wykonać przekierowanie domeny na numer IP lub przekierowanie domeny z maskowaniem.
 • ZAAWANSOWANY SYSTEM PŁATNOŚCI

  Za każde złożone zamówienie możesz zapłacić online poprzez system Przelewy24. Karty płatnicze, kilkanaście banków, PayPal - bez prowizji. Każdy klient otrzymuje indywidualny nr rachunku bankowego. Możesz dokonać na niego wpłat pieniężnych poprzez system online, przelewy tradycyjne, polecenie przelewu. Co więcej możesz wykonać płatności z salda oraz zapłacić punktami Programu Premium.
 • MOŻLIWOŚCI Z SERWERAMI

  Jeśli nie chcesz wykorzystać swojej domeny np. do obsługi strony www możesz skorzystać z opcji parkowanie domeny na naszych serwerach DNS, a później w dowolnym terminie przedelegować ją na własny serwer. Możesz delegować domeny na zewnętrzne serwery DNS lub błyskawicznie konfigurować je na naszych serwerach. Druga opcja to możliwość posiadania własnego adresu e-mail, aliasów, kont FTP i innych.

W ramach współpracy z nami otrzymujesz możliwość zamówienia certyfikatu rejestracji domeny potwierdzającego Twoje prawo własności. Elegancki certyfikat dodatkowo wpłynie na wiarygodność Twojej firmy. Możesz zwrócić się również do nas o pełną i rzetelnie przygotowaną informację na temat wartości finansowej i marketingowej Twojej domeny. Wycena domen przygotowana przez nas pozwoli Ci na porównanie ich i sprawdzenie, za którą domeną kryje się potencjał biznesowy. Nie zawsze tanie domeny są najlepszym rozwiązaniem. Dobra domena internetowa to inwestycja – pamiętaj o tym wybierając adres www dla swojej działalności. I na koniec będąc naszym klientem automatycznie bierzesz udział w Programie Partnerskim. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz Punkty Premium, które wymieniasz na nagrody z różnych dziedzin, w tym motoryzacji, kosmetyków, domu i innych.

JAK WYBRAĆ DOBRY ADRES INTERNETOWY?

Wybierając domenę pamiętajmy o tym, że jest to w pewnym sensie inwestycja na przyszłość. Niekoniecznie najtańsze domeny, dostępne na rynku spełnią później nasze oczekiwania. Musimy pamiętać, że domena, czyli adres strony www, wyszukiwany przez klienta powinien być związany z branżą, chwytliwy, łatwy w zapamiętaniu, w miarę możliwości krótki. Tanie domeny, dostępne na rynku rzadko spełniają wszystkie te wymagania.

Adres www składa się z dwóch części: głównej, często związanej z nazwą firmy, rodzajem prowadzonej działalności, oraz z końcówki, tzw. rozszerzenia. Na pierwszy rzut oka może wydawać się nam, że ta końcówka nie jest ważna. Jeśli chcemy jednak budować markę, powinniśmy zastanowić się nad jej wyborem. Każdy kraj posiada przypisaną końcówkę Polska - .pl, Niemcy - .de, Rosja - .ru, Wielka Brytania - .co.uk etc. Jeśli chcemy prowadzić działalność w wybranym kraju, powinniśmy dobrać odpowiadające mu rozszerzenie. Dla działalności międzynarodowych, skierowanych do wielu krajów z całego świata najlepszymi rozwiązaniami są domeny globalne, tzw. domeny najwyższego poziomu, czyli domeny .com , domeny .net, domeny .biz .

Dla osób działających lokalnie dobrym rozwiązaniem są domeny regionalne, które wskazują obszar działalności np. domeny .katowice.pl czy domeny .waw.pl etc.

Na rynek weszły obecnie nowe końcówki, nowe rozszerzenia – czyli nowe domeny, dzięki którym przedsiębiorcy mogą wybrać nazwy krótkie, chwytliwe, związane z ich działalnością. Są to np. .photography, .agency, .hotel etc. Nowe domeny są droższe od innych adresów stron www, ale warto pomyśleć o inwestycji, gdyż zwróci się ona w przyszłości.