Ulepszamy Domeny.pl
Masz pytania? Zadzwoń: 801 801 030

Tworzymy bezpieczny Internet

Spółka Domeny.pl należy do najdłużej działających firm w branży internetowej w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku skupiając się na rejestracji domen internetowych i usługach hostingowych. Dziś oferuje bogatą gamę produktów dedykowanych szerokiemu gronu klientów, chcących zaistnieć w Internecie. Z usług Domeny.pl skorzystały już tysiące klientów indywidualnych i firm.

W swojej ofercie Domeny.pl proponuje:

  • najszerszy wybór domen internetowych (polskich, globalnych i zagranicznych oraz nowe domeny);
  • serwery wirtualne i dedykowane;
  • certyfikaty SSL;
  • WEBster — kreator stron www;
  • zestawy do podpisu elektronicznego;
  • oraz szereg usługi dla e-biznesu.

Od początku swojego istnienia Domeny.pl nie tylko reagują na dynamiczną sytuację na rynku IT, dostosowując się do potrzeb klientów, ale także wytyczają nowe trendy. To sprawia, że niezmiennie znajdujemy się w czołówce polskich firm.

Starania Domeny.pl zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone. Firma posiada „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej” przyznany przez Dun & Bradstreet Poland za najwyższą ocenę wiarygodności i stabilności firmy. Domeny.pl zostały wyróżniona także „Gepardem Biznesu” — prestiżową nagrodą przyznawaną najszybciej rozwijającym się firmom w Polsce.

W sierpniu 2011 spółka dołączyła do elitarnego grona firm, którym przyznano podwójną certyfikację — ISO 9001:2008 i ISO/IEC 27001:2005. Jest to międzynarodowa gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług oraz bezpieczeństwa przetwarzanych informacji.

Domeny.pl jest partnerem: NASKu, EURidu, IAB Polska, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji.