Ktoś wyprzedził Cię
w rejestracji domeny?
Nic straconego.
Załóż „Opcję” i przejmij adres.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

KREATOR WWW

Jak zarządzać widżetami na stronie w WEBster Kreatorze?

1 Integracja widżetu z witryną

Aby zintegrować widżet z witryną, kliknij menu „Zarządzanie treściami” i wybierz kartę „Widżety”, aby zobaczyć wszystkie dostępne widżety. Za pomocą przycisków po lewej i prawej stronie możesz przewijać dostępne widżety.WSKAZÓWKA: Katalog widżetów zawiera kolekcję popularnych dodatków do witryn. Możesz zawęzić wyświetlanie do określonych kategorii elementów, jak np.: „formularze” lub „serwisy społecznościowe” za pomocą rozwijanego menu filtrującego na górze widoku.
Aby umieścić widżet w witrynie, przeciągnij go z menu nad bieżącą stroną. Miejsca, w których możesz upuszczać widżety, są oznaczone kolorowymi ramkami i napisem „Upuść tutaj!”. Puść lewy przycisk myszy, a nowy widżet pojawi się w witrynie.

Dodawanie widżetu

2 Jak przesuwać i konfigurować widżety

Po umieszczeniu widżetu na stronie możesz zmieniać jego położenie. Kliknij i przytrzymaj lewy klawisz myszy, a następnie przenieś element w nowe miejsce.

Przy przesuwaniu kursora myszy nad widżetem w treści witryny w prawym górnym rogu pojawiają się trzy ikony: „konfiguracja” konfiguracja, „przenieś widżet do schowka” wklej ze schowka oraz „usuń element widżet” usuń. Po kliknięciu ikony konfiguracji konfiguracja pojawia się okno, które pozwala na zdefiniowanie ustawień specyficznych dla danego widżetu.

3 Przenoszenie widżetu do schowka

Aby przenieść widżet do schowka, kliknij ikonę „przenieś element widżet do schowka” usuń w jego prawym górnym rogu. Możesz wówczas znaleźć widżet na karcie „Zarządzanie treściami” w menu „Schowek”. Aby ponownie wbudować element w witrynę, wystarczy go przeciągnąć z powrotem do witryny.WSKAZÓWKA: Przenoszenie widżetu do schowka to dobry sposób na tymczasowe przechowanie niepotrzebnego elementu lub przeniesienie go z jednej strony witryny na inną. Widżet przechowywany w schowku nie zostanie usunięty, nawet po zamknięciu okna aplikacji.
4 Usuwanie widżetu

Aby całkowicie usunąć widżet, kliknij ikonę „usuń element widżet” zarządzaj w jego prawym rogu.UWAGA: Usuwanie widżetu jest trwałe, w przeciwieństwie do przenoszenia go do schowka.


Jeśli nie poruszamy tu tematów, które Cię interesują, zadzwoń

Infolinia 501 366 369

Infolinia handlowa 801 801 030

Dział obsługi klienta (12) 296 36 63

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon. do pt. w godz 8:00-18:00

Formularz kontaktowy

Trwa wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
{{ label }}
  • {{ category.label }}