Ponad 400 domen
w zasięgu ręki.
Wybierz najlepszą dla siebie.
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

KREATOR WWW

Jak zarządzać zdjęciami i filmami na stronie w WEBster Kreatorze?

Kliknij menu „Zarządzanie treściami” i wybierz kartę „Obrazy i filmy”. Wówczas uzyskasz dostęp do własnych plików multimedialnych oraz zintegrowanego archiwum zawierającego licencjonowane obrazy, których możesz użyć w swojej witrynie.

1 Umieszczanie własnych obrazów i zdjęć

Aby umieścić w witrynie obraz lub film, kliknij „Zarządzanie treściami”, a następnie menu „Obrazy i filmy”. Możesz wówczas wyświetlić podgląd wszystkich obrazów i filmów, które zostały już przesłane.

Aby umieścić obraz lub film w witrynie, przeciągnij go z witryny na bieżącą stronę. Miejsca, w których możesz upuszczać obrazy, są oznaczone kolorowymi ramkami i napisem „Upuść tutaj!”. Puść lewy przycisk myszy, a nowy obraz pojawi się w witrynie.

Dodawanie zdjęć


WSKAZÓWKA: Możesz przełączać aktualnie wyświetlane foldery za pomocą rozwijanego menu „zmień folder” z prawej strony.
2 Jak przesyłać pliki z pomocą Menedżera plików

Aby przesłać obrazy, filmy i wszelkie inne pliki, kliknij Menedżer plików. Pojawi się okno, umożliwiające przesyłanie dowolnych plików multimedialnych przez przeciągnięcie jednego lub kilku plików (lub całego folderu) z komputera do „obszaru roboczego” lub poprzez kliknięcie opcji „Menedżer plików” i wybranie pojedynczego pliku.


Przeglądarka plików jest wbudowanym menedżerem plików online, gdzie możesz przeglądać wszystkie pliki przesłane na dane konto. Możesz zmieniać nazwy plików, przenosić je, kopiować i usuwać za pomocą menu kontekstowego dostępnego dla każdego pliku.


WSKAZÓWKA: Wszystkie przesłane na konto pliki są umieszczone w publicznej przestrzeni sieciowej połączonej z Twoim kontem.
3 Archiwum obrazów

Archiwum obrazów zawiera obrazy o różnej tematyce, których możesz użyć w swojej witrynie nie martwiąc się o prawa autorskie czy inne kwestie prawne.

Jeśli nie poruszamy tu tematów, które Cię interesują, zadzwoń

Infolinia 501 366 369

Infolinia handlowa 801 801 030

Dział obsługi klienta (12) 296 36 63

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon. do pt. w godz 8:00-18:00

Formularz kontaktowy

Trwa wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
{{ label }}
  • {{ category.label }}