Ponad 400 domen
w zasięgu ręki.
Wybierz najlepszą dla siebie.
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

KREATOR WWW

Jak zmienić czcionki i style akapitów w WEBster Kreatorze?

Możesz zmienić styl czcionki na swojej stronie klikając zakładkę "Styl/Szczegóły", a następnie wybierając "Czcionki" po lewej stronie. Pod napisem "Zmień zestaw czcionek" zobaczysz aktualnie używane czcionki dla każdego z paragrafów. Możesz je zmienić klikając przycisk zarządzaj i wybierając dowolny zestaw czcionek z listy (nawigacja listy odbywa się za pomocą strzałek w lewo i w prawo).


WSKAZÓWKA: Zestaw czcionek jest definiowany za pomocą łącznie sześciu czcionek: czcionki tytułu, nagłówka 1, nagłówka 2, nagłówka 3, tekstu standardowego i nawigacji. Każdy zestaw czcionek zawiera czcionki, które pasują do siebie, zapewniając witrynie przejrzysty i profesjonalny wygląd.
Za pomocą przycisków po lewej i prawej stronie możesz przewijać dostępne zestawy czcionek. Po wyborze nowego zestawu czcionek czcionki w witrynie natychmiast się zmienią.

Po przełączeniu w tryb „Ekspert” możesz dopasować wszystkie ustawienia czcionek w obrębie wybranego zestawu czcionek. Kliknij dowolna pozycję, aby zobaczyć zastosowany typ czcionki, rozmiar i odmianę tuż obok niego. Zmiany w szablonie akapitu są natychmiast widoczne w witrynie.

Zmiana kolorów

Jeśli nie poruszamy tu tematów, które Cię interesują, zadzwoń

Infolinia 501 366 369

Infolinia handlowa 801 801 030

Dział obsługi klienta (12) 296 36 63

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon. do pt. w godz 8:00-18:00

Formularz kontaktowy

Trwa wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
{{ label }}
  • {{ category.label }}