#Alisha Shibli

Alisha to Content Marketing Specialist w Radix, rejestrze stojącym za jednymi z najpopularniejszych nowych domen jak .STORE czy .TECH. Możesz ją znaleźć na LinkedIn.
5 sposobów wykorzystania Quora do budowania marki

5 sposobów wykorzystania Quory do budowania marki

Niezależnie od tego, czy myślisz, że już wycisnąłeś ostatnie soki z serwisów jak Google i Facebook, czy po prostu chcesz inaczej podejść do content marketingu, Quora może być cennym dodatkiem do Twojego arsenału.

Czytaj dalej >>
Zwiększ sprzedaż w swojej firmie dzięki influencer marketingowi

Zwiększ sprzedaż w swojej firmie dzięki influencer marketingowi

Wszyscy dorastaliśmy obserwując jak nasi idole promują napoje czy marki odzieżowe i pewnie niejeden produkt kupiliśmy wyłącznie z powodu tego skojarzenia. Dziś jednak marki potrzebują czegoś więcej...

Czytaj dalej >>
Co to jest marketing konwersacyjny? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Co to jest marketing konwersacyjny? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

"Zbliż się do klientów” - to podstawa, której każda firma w erze rynku skoncentrowanego na kliencie musi się trzymać, aby zapewnić sobie zrównoważony rozwój. Klienci nie są już „użytkownikami końcowymi”, to oni...

Czytaj dalej >>
Customer experience w 5 krokach

Customer experience w 5 krokach

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji zastanów się, co ona właściwie będzie oznaczać dla Twoich klientów. W jaki sposób wesprze ich ścieżkę zakupową. Chcesz wskoczyć na wyższy poziom optymalizacji? Zaufaj sile Customer Experience.

Czytaj dalej >>
Jak założyć sklep internetowy na kreatorze Webster+?

Jak założyć biznes podczas globalnego kryzysu

Możesz mieć wrażenie, że założenie firmy podczas pandemii wydaje się złym pomysłem. Tyle, że wcale tak nie jest. Dla tych, którzy potrafią myśleć długoterminowo, trudne czasy zwiastują okazję. Jak ją wykorzystać?

Czytaj dalej >>
Jak przyciągnąć klientów do swojej małej firmy?

Jak przyciągnąć klientów do swojej małej firmy

Jesteś właścicielem małej firmy, która szuka sposobów na pozyskanie nowych klientów? Jeśli tak, świetnie się składa. Mamy kilka przydatnych strategii, które możesz wypróbować. Zobacz nasze wskazówki.

Czytaj dalej >>