#Daniel B. Drożdż

W H88 S.A. odpowiedzialny za marketing internetowy marek premium, w szczególności SEO/SEM, analitykę i wdrożenia rozwiązań UX i ecommerce. Marketer z wykształcenia i pasji z ponad 10-letnim doświadczeniem. Certyfikowany specjalista Google Ads. Związany z rynkiem hostingowym od 2016 r.
Domena .website - 300 tysięcy firm nie może się mylić.

Domena .website - 300 tysięcy firm nie może się mylić

Domena .website to jedna z 20 najczęściej rejestrowanych nowych domen (nTLD) na świecie. Co sprawia, że jest tak popularna?

Czytaj dalej >>
Holandia zmienia nazwę na Niderlandy.

Holandia zmienia nazwę na Niderlandy

1 stycznia 2020 roku Holandia przestała oficjalnie istnieć, a jej miejsce zajmują Niderlandy. Co to oznacza dla posiadaczy domen .nl oraz osób i firm, które planują takowe zarejestrować?

Czytaj dalej >>
Koniec rezerwacji domeny .pl

Koniec rezerwacji domeny .pl

Zamawiając domenę .pl jest ona rezerwowana na okres 14 dni, w tym czasie masz czas na opłacenie faktury, po czym dopiero rejestrator rejestruje Twoją domenę. Polska w tej kwestii była wyjątkiem na tle innych krajów.

Czytaj dalej >>
Chrome oznaczy powolne strony

Chrome oznaczy powolne strony

Zapowiedź Chrome team może budzić obawy wśród właścicieli stron www. Google po latach nacisków na stosowanie certyfikatów SSL celem poprawy bezpieczeństwa sieci, teraz bierze się za jej szybkość stron.

Czytaj dalej >>
Domena .bond - nowa domena dla finansów.

Domena .bond - nowa domena dla finansów

Nowa domena .bond już 26 listopada 2019 trafi do powszechnej rejestracji (faza General Availability). Bond oznacza "więź" - czy domenie .bond uda się nawiązać mocne więzi z klientami?

Czytaj dalej >>
Skąd brać słowa kluczowe do optymalizacji strony www

Skąd brać słowa kluczowe do optymalizacji strony www

Słowa kluczowe potrzebne są do meta-tagów, do nagłówków, jako inspiracje do artykułów, do nazw profili w Google Moja Firma, do kampanii na sieć wyszukiwania... Ale skąd je brać? Poznaj 6 najlepszych narzędzi

Czytaj dalej >>