#Katarzyna Węgiel

Pasjonatka i praktyk działań inbound marketing. Testerka nowych rozwiązań pozycjonujących markę w umyśle klienta. Łączę teorię z praktyką. Wykorzystuję social media do efektywnego budowania relacji z klientem. Na co dzień zajmuję się kreowaniem wizerunku i świadomości marki w komunikacji on i off –line.
Jak domeny IDN budują przewagę konkurencyjną

Jak domeny IDN budują przewagę konkurencyjną

Dokładnie 17 lat temu NASK, pełniąca funkcję rejestru domen internetowych, jako pierwsza w Europie wprowadziła do powszechnego obiegu możliwość rejestracji tak zwanych domen IDN. Jakie korzyści płyną z ich rejestracji?

Czytaj dalej >>
PGP. Wiadomości e-mail pod kontrolą

PGP. Wiadomości e-mail pod kontrolą

Szyfrowanie poczty narzędziem PGP pozwala na bezpieczne prowadzenie korespondencji. Szyfrowanie wiadomości e-mail w środowisku PGP opiera się na tak zwanej kryptografii asymetrycznej. Przeczytaj, co to oznacza w praktyce.

Czytaj dalej >>
Dzień domeny.

Dzień Domeny. Domena w pełnej klasie

Dobry adres to hasło jak mantra pojawia się we wszelakich poradnikach czy forach internetowych. Choć brzmi trochę enigmatycznie, cel jest jeden - zaciekawić. Dziś z okazji Dnia domeny dzielimy się z Wami nietypowymi historiami.

Czytaj dalej >>
Web Push? Firefox mówi nie!

Web Push? Firefox mówi nie!

Firefox wyłącza powiadomienia Web Push. Od teraz, krótkie wiadomości, które za zgodą użytkownika wyświetlają się w przeglądarce zostaną ograniczone. Jak zapowiada Firefox to kolejny krok w trosce o komfort użytkowników.

Czytaj dalej >>
Cykl życia domeny

Cykl życia domeny

Rejestracja domeny internetowej nie oznacza, że zostajemy jej właścicielami raz na zawsze. Twoja nazwa domenowa z wybranym rozszerzeniem jest dostępna przez dany okres abonamentowy. Zobacz, jak wygląda cykl życia domeny.

Czytaj dalej >>