Z sondażu 2013 Registrar Satisfaction Survey wynika, że 94% rejestratorów domeny .eu uważa swoje relacje z European Registry for Internet Domains (EURid) za dobre.


Satysfakcja rośnie

W porównaniu z rokiem ubiegłym wskaźnik ten wzrósł o 7 punktów procentowych. Z ankiety możemy też dowiedzieć się m.in., że ogólne zadowolenie z domeny .eu wynosi 97% i jest najwyższe ze wszystkich domen najwyższego rzędu. Domenę .eu za wartość dodaną najczęściej cenią instytucje publiczne. EURid osiągnęła w sondażu wysoki wskaźnik Net Promoter Scale ? 56 w skali od -100 do 100 to znakomity wynik. -100 oznacza pełną krytykę, natomiast 100 jest możliwe do osiągnięcia w przypadku 100% poleceń. Jeden obraz jest wart tysiąca słów, więc najpełniej wyniki sondażu oddadzą poniższe grafiki.

Badanie satysfakcji rejestratorów domeny .eu.
Badanie satysfakcji rejestratorów domeny .eu.
Wyniki satysfakcji z rejestracji domeny .eu
Liczba domen, którymi zarządza rejestrator
Wynik badania satysfakcji abonentów domeny .eu

  Źródło: Domeny.pl / EURid

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Ciekawe transakcje na rynku domen

Ciekawe transakcje na rynku domen

Wydaje Ci się, że rejestracja domeny internetowej to tylko niezbędny element obecności online? Stawiasz stronę i potrzebujesz domeny. Otóż nie! O tym, że domena może być dobrym sposobem na biznes mówią wartości transakcji, które odnotowujemy na rynku domen. Zobacz najciekawsze.

Czytaj dalej >>
Itaka. Świadomie do celu

Itaka. Świadomie do celu

Itaka od 32 lat kreuje dla nas niezapomniane doświadczenia podróżnicze. Zaszczytny tytuł lidera wśród polskich biur podróży zobowiązuje do ciągłego poszerzania portfolio usług. Nie mniej ważna jest świadoma obecność w sieci i ciągłe podejmowanie działań wspierających bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj dalej >>
Domena .eu. Europejskie standardy bezpieczeństwa.

Domena .eu - europejskie standardy bezpieczeństwa

Domena europejska to jedna z najchętniej rejestrowanych domen na świecie. Jak rozwijała się domena .eu i jakie priorytety w zakresie jej bezpiecznego użytkowania wprowadza EURid?

Czytaj dalej >>