Za niecałe 2 tygodnie w świecie rozrywki elektronicznej będzie mieć premiera nowej konsoli SONY, czyli Playstation 4. Premiera w USA jest zapowiedziana na 15 listopada, a w Europie, również w Polsce, miesiąc później.

Co ciekawe, Sony Computer Entertainment America LLC na kilka dni przed premierą przejęło domenę TaketheOath.com. Miesiąc wcześniej ta domena była wystawiona na sprzedaż za $2,988 na Buydomains.

Jeśli zastanawiacie się, co ciekawego szykuje nam SONY, musimy rozczarować. Na tę chwilę strona nie działa, pozostają nam jedynie domysły. Czy to kolejny zabieg działu marketingu, by zrobić jeszcze większy hype tuż przed premierą nowej konsoli? Czy może to być również nowa usługa, którą chce wprowadzić SONY wraz z nadejściem nowej generacji konsol?

Warte uwagi jest również to, że SONY wciąż nie zabezpieczyło swojej domeny PlayStation4.com. Wchodząc na tę witrynę jesteśmy przekierowani do serwisu z grami i sprzętem. Zupełne przeciwnie do tego co zrobił Microsoft, który w lipcu tego roku, zabezpieczył wszystkie domeny powiązane z nową generację konsol.

źródło: Domeny.pl/fusible.com

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Jak stworzyć nazwę? Poradnik

Jak stworzyć nazwę i wyróżnić swoje usługi?

Nazwa, powinna być…no właśnie? Jaka powinna być nazwa produktu/usługi/witryny? Czy proces tworzenia nazwy jest trudny? Gdzie szukać inspiracji? Co jest trendy, a co passe? Pobierz poradnik.

Czytaj dalej >>
Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Budując i rozwijając swoją ofertę, zależy Ci aby domena była dostępna 24h, a kontakt z Klientami poprzez skrzynkę mailową skuteczny i szybki. Niekiedy zdarzyć się może, że domena znalazła się na liście spamu.

Czytaj dalej >>
Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Planujesz kupić domenę i nie wiesz jaką wybrać? Zapewne Twoja pierwsza myśl to ".pl" lub ".com", ale to nie zawsze najlepszy wybór. Warto wziąć pod uwagę swoją formę działalności, obszar geograficzny i charakter działania.

Czytaj dalej >>