Za niecałe 2 tygodnie w świecie rozrywki elektronicznej będzie mieć premiera nowej konsoli SONY, czyli Playstation 4. Premiera w USA jest zapowiedziana na 15 listopada, a w Europie, również w Polsce, miesiąc później.

Co ciekawe, Sony Computer Entertainment America LLC na kilka dni przed premierą przejęło domenę TaketheOath.com. Miesiąc wcześniej ta domena była wystawiona na sprzedaż za $2,988 na Buydomains.

Jeśli zastanawiacie się, co ciekawego szykuje nam SONY, musimy rozczarować. Na tę chwilę strona nie działa, pozostają nam jedynie domysły. Czy to kolejny zabieg działu marketingu, by zrobić jeszcze większy hype tuż przed premierą nowej konsoli? Czy może to być również nowa usługa, którą chce wprowadzić SONY wraz z nadejściem nowej generacji konsol?

Warte uwagi jest również to, że SONY wciąż nie zabezpieczyło swojej domeny PlayStation4.com. Wchodząc na tę witrynę jesteśmy przekierowani do serwisu z grami i sprzętem. Zupełne przeciwnie do tego co zrobił Microsoft, który w lipcu tego roku, zabezpieczył wszystkie domeny powiązane z nową generację konsol.

źródło: Domeny.pl/fusible.com

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Jaka domena dla szkoły?

Jaka domena dla szkoły? Zobacz nasz przegląd

Zastanawiasz się jaka domena będzie optymalna dla szkoły? Pamiętaj, że adres, który zarejestrujesz powinien być krótki i łatwy do zapamiętania.. Zobacz rozszerzenia dla edukacji.

Czytaj dalej >>
Rynek domeny .pl [2Q2020]

Rynek domeny .pl [2Q2020]. Podsumowanie

NASK opublikował raport i podsumował drugi kwartał 2020 roku. Jak rozwijał się rynek domeny .pl? Co się zmieniło? Z jakich usług najczęściej korzystali abonenci i kim właściwie oni są? Zobaczcie krótkie podsumowanie raportu.

Czytaj dalej >>
Jaka domena dla firmy?

Jaka domena dla firmy? Zainspiruj się!

Stawiasz pierwsze kroki pod własną marką. Dopełniłeś wszelkich formalności i chcesz teraz opowiedzieć o tym światu? Budując stronę swojego produktu bądź usługi nie zapominaj o detalach. To na ich podstawie klient wypracowuje opinię na temat marki.

Czytaj dalej >>