Za niecałe 2 tygodnie w świecie rozrywki elektronicznej będzie mieć premiera nowej konsoli SONY, czyli Playstation 4. Premiera w USA jest zapowiedziana na 15 listopada, a w Europie, również w Polsce, miesiąc później.

Co ciekawe, Sony Computer Entertainment America LLC na kilka dni przed premierą przejęło domenę TaketheOath.com. Miesiąc wcześniej ta domena była wystawiona na sprzedaż za $2,988 na Buydomains.

Jeśli zastanawiacie się, co ciekawego szykuje nam SONY, musimy rozczarować. Na tę chwilę strona nie działa, pozostają nam jedynie domysły. Czy to kolejny zabieg działu marketingu, by zrobić jeszcze większy hype tuż przed premierą nowej konsoli? Czy może to być również nowa usługa, którą chce wprowadzić SONY wraz z nadejściem nowej generacji konsol?

Warte uwagi jest również to, że SONY wciąż nie zabezpieczyło swojej domeny PlayStation4.com. Wchodząc na tę witrynę jesteśmy przekierowani do serwisu z grami i sprzętem. Zupełne przeciwnie do tego co zrobił Microsoft, który w lipcu tego roku, zabezpieczył wszystkie domeny powiązane z nową generację konsol.

źródło: Domeny.pl/fusible.com

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Ciekawe transakcje na rynku domen

Ciekawe transakcje na rynku domen

Wydaje Ci się, że rejestracja domeny internetowej to tylko niezbędny element obecności online? Stawiasz stronę i potrzebujesz domeny. Otóż nie! O tym, że domena może być dobrym sposobem na biznes mówią wartości transakcji, które odnotowujemy na rynku domen. Zobacz najciekawsze.

Czytaj dalej >>
Itaka. Świadomie do celu

Itaka. Świadomie do celu

Itaka od 32 lat kreuje dla nas niezapomniane doświadczenia podróżnicze. Zaszczytny tytuł lidera wśród polskich biur podróży zobowiązuje do ciągłego poszerzania portfolio usług. Nie mniej ważna jest świadoma obecność w sieci i ciągłe podejmowanie działań wspierających bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj dalej >>
Domena .eu. Europejskie standardy bezpieczeństwa.

Domena .eu - europejskie standardy bezpieczeństwa

Domena europejska to jedna z najchętniej rejestrowanych domen na świecie. Jak rozwijała się domena .eu i jakie priorytety w zakresie jej bezpiecznego użytkowania wprowadza EURid?

Czytaj dalej >>