DigiCert wiodący dostawca rozwiązań do szyfrowania i ochrony tożsamości przedsiębiorstw ogłosił właśnie przejęcie od Symantec całego działu ochrony stron www (Symantec Website Security), w tym SSL/TLS i jednostki zajmujące się IoT (Internet of Things). Transakcja warta 950 mln. dolarów ma zostać zamknięta do końca roku 2017.

Dodanie rozwiązań zabezpieczających firmy Symantec do oferty DigiCerta pozwoli zgromadzić największe talenty branży i dostarczać klientom zaawansowaną platformę technologiczną, niezrównaną obsługę klientów i innowacyjne rozwiązania na rynku. DigiCert zyska możliwości wykorzystania możliwości rozwoju w IoT i wprowadzania nowych podejść do rynku SSL.

Biorąc pod uwagę wspólne zobowiązanie do obsługi klienta, klienci firmy Symantec Internet Security mają mieć możliwość przejścia na nową platformę, która spełnia wszystkie standardy branżowe i wymagania przeglądarek.

Będziemy Was informować, gdy pojawią się dalsze wiadomości.

15% rabatu na dowolny certyfikat DigiCert z kodem:
digicert15
Kod ważny do 31.08.2017


DigiCert czyli kto?

DigiCert jest wiodącym dostawcą skalowalnych rozwiązań do szyfrowania i ochrony tożsamości przedsiębiorstw. Szybko rozwijająca się firma ma obecnie szereg wysokiej klasy klientów korporacyjnych i IoT. DigiCert cieszy się silną reputacją i wysoką lojalnością klientów, koncentrując się na obsłudze klienta, innowacyjnych rozwiązaniach rynkowych i znaczącym wkładzie w poprawę najlepszych praktyk branżowych. DigiCert zdobył kilka nagród za strategię innowacyjności i wzrostu, a latem tego roku został uznany przez Computerworld za jeden ze 100 najpopularniejszych miejsc pracy w branży IT.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
5 Liczba ocen: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Bezpieczeństwo

@Poczta Kwiatowa. Case study

®Poczta Kwiatowa, czyli jak bezpiecznie dostarczyć przesyłkę na drugi koniec świata?

Imieniny, urodziny? A może wyjątkowa rocznica? Lub po prostu, chęć powiedzenia “Dobrze, że jesteś”. Nie ważne czy jesteś blisko, czy daleko. ®Poczta Kwiatowa to rozwiązanie, które jest zawsze na czas.

Czytaj dalej >>
Itaka. Świadomie do celu

Itaka. Świadomie do celu

Itaka od 32 lat kreuje dla nas niezapomniane doświadczenia podróżnicze. Zaszczytny tytuł lidera wśród polskich biur podróży zobowiązuje do ciągłego poszerzania portfolio usług. Nie mniej ważna jest świadoma obecność w sieci i ciągłe podejmowanie działań wspierających bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj dalej >>
Domena .eu. Europejskie standardy bezpieczeństwa.

Domena .eu - europejskie standardy bezpieczeństwa

Domena europejska to jedna z najchętniej rejestrowanych domen na świecie. Jak rozwijała się domena .eu i jakie priorytety w zakresie jej bezpiecznego użytkowania wprowadza EURid?

Czytaj dalej >>