Firma .CO Internet, odpowiedzialna za domenę .CO, ogłosiła wprowadzenie europejskich znaków diakrytycznych (domen IDN) do swojego rejestru.


Domena .co

Od początku istnienia, .CO cieszyła się wielką popularnością wśród użytkowników z całego świata. Dlatego też zapadła decyzja o wdrożeniu 15 rożnych języków do rejestru, licząc na wzrost zainteresowania na rynkach lokalnych w wielojęzycznym internecie.

Już niebawem rejestr .CO wzbogaci się o 8 języków europejskich: rosyjski, niemiecki, francuski, portugalski, polski, łotewski, litewski i węgierski.

Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem europejskich IDN-ów.  To bardzo ważne, ponieważ powiększy nasz zasięg międzynarodowy i uczyni domenę .CO bardziej dostępną dla startupów, marek, przedsiębiorstw i użytkowników.

Crystal Peterson, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, .CO Internet

Zarejestruj swoją domenę .CO .


Źródło: DomainNews/Domeny.pl

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Jaka domena dla szkoły?

Jaka domena dla szkoły? Zobacz nasz przegląd

Zastanawiasz się jaka domena będzie optymalna dla szkoły? Pamiętaj, że adres, który zarejestrujesz powinien być krótki i łatwy do zapamiętania.. Zobacz rozszerzenia dla edukacji.

Czytaj dalej >>
Rynek domeny .pl [2Q2020]

Rynek domeny .pl [2Q2020]. Podsumowanie

NASK opublikował raport i podsumował drugi kwartał 2020 roku. Jak rozwijał się rynek domeny .pl? Co się zmieniło? Z jakich usług najczęściej korzystali abonenci i kim właściwie oni są? Zobaczcie krótkie podsumowanie raportu.

Czytaj dalej >>
Jaka domena dla firmy?

Jaka domena dla firmy? Zainspiruj się!

Stawiasz pierwsze kroki pod własną marką. Dopełniłeś wszelkich formalności i chcesz teraz opowiedzieć o tym światu? Budując stronę swojego produktu bądź usługi nie zapominaj o detalach. To na ich podstawie klient wypracowuje opinię na temat marki.

Czytaj dalej >>