Certyfikat SuperFast Multidomain Wildcard SSL oferowany przez Domeny.pl zwyciężył w kategorii „IT Security – bezpieczeństwo IT” prestiżowego konkursu Liderzy IT 2015. Produkt ten zgromadził najwięcej głosów internautów spośród wszystkich zgłoszeń do konkursu we wszystkich kategoriach oraz wyraźnie wygrywając w swojej kategorii.

Cieszy nas fakt, że po raz kolejny nasze produkty doceniane są przez szerokie grono odbiorców.

Arkadiusz Szczurowski – Prezes spółki Domeny.pl

Nagroda jest tym bardziej cenna, że trafiła do nas za sprawą głosowania użytkowników Internetu, którzy z roku na rok są coraz bardziej świadomi w zakresie bezpiecznego korzystania z sieci. Jesteśmy przekonani, że wyróżnienie to zdopinguje nas do wytężonej pracy i obronienia tytułu Lidera IT w kolejnych latach.

Certyfikaty SuperFast Multdomain Wildcard SSL to innowacyjny na polskim rynku produkt, pozwalający na skuteczną ochronę danych poprzez ich szyfrowanie. Wyjątkowość certyfikatu opiera się na połączeniu właściwości certyfikatów multidomain i wildcard w jednym. Dzięki temu firma, która posiada wiele domen może je chronić za pomocą tylko jednego certyfikatu SSL, który dodatkowo daje możliwość ochrony nielimitowanej liczby ich subdomen. SuperFast Multidomain Wildcard SSL pozwala chronić nawet 100 różnych domen. Certyfikat ten spełnia najwyższe wymogi związane z zabezpieczeniem oraz może być stosowany na nieograniczonej liczbie serwerów. Dzięki powyższym cechom SuperFast Multidomain Wildcard SSL usprawnia zarządzanie bezpieczeństwem serwisów www i wydatnie obniża koszty związane z ochroną danych w Internecie.

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej Gali IT Future Awards, która odbyła się 10 czerwca b.r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrała Anna Christ-Jurczak.

Domeny.pl - Liderem IT 2015
Domeny.pl - Liderem IT 2015
Domeny.pl. Nagroda
Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Bezpieczeństwo

DMARC - czyli jak zwiększyć bezpieczeństwo korespondencji mailowej

DMARC - czyli jak zwiększyć bezpieczeństwo korespondencji mailowej

Codziennie wysyłamy globalnie setki tysięcy maili. Korespondencja mailowa zrewolucjonizowała komunikację. Bezpieczeństwo, słowo klucz nabiera szczególnego znaczenia. Poznaj rekord DMARC.

Czytaj dalej >>
Certyfikat VMC

Logo Twojej firmy w poczcie e-mail. Poznaj certyfikat VMC

VMC jest rodzajem certyfikatu cyfrowego, który potwierdza autentyczność Twojego logotypu w wiadomości. Oznacza to, że wysyłając e-mail, w skrzynce odbiorczej, adresat zamiast Twoich inicjałów, może zobaczyć logotyp Twojej marki.

Czytaj dalej >>
@Poczta Kwiatowa. Case study

®Poczta Kwiatowa, czyli jak bezpiecznie dostarczyć przesyłkę na drugi koniec świata?

Imieniny, urodziny? A może wyjątkowa rocznica? Lub po prostu, chęć powiedzenia “Dobrze, że jesteś”. Nie ważne czy jesteś blisko, czy daleko. ®Poczta Kwiatowa to rozwiązanie, które jest zawsze na czas.

Czytaj dalej >>