Certyfikat SuperFast Multidomain Wildcard SSL oferowany przez Domeny.pl zwyciężył w kategorii „IT Security – bezpieczeństwo IT” prestiżowego konkursu Liderzy IT 2015. Produkt ten zgromadził najwięcej głosów internautów spośród wszystkich zgłoszeń do konkursu we wszystkich kategoriach oraz wyraźnie wygrywając w swojej kategorii.

Cieszy nas fakt, że po raz kolejny nasze produkty doceniane są przez szerokie grono odbiorców.

Arkadiusz Szczurowski – Prezes spółki Domeny.pl

Nagroda jest tym bardziej cenna, że trafiła do nas za sprawą głosowania użytkowników Internetu, którzy z roku na rok są coraz bardziej świadomi w zakresie bezpiecznego korzystania z sieci. Jesteśmy przekonani, że wyróżnienie to zdopinguje nas do wytężonej pracy i obronienia tytułu Lidera IT w kolejnych latach.

Certyfikaty SuperFast Multdomain Wildcard SSL to innowacyjny na polskim rynku produkt, pozwalający na skuteczną ochronę danych poprzez ich szyfrowanie. Wyjątkowość certyfikatu opiera się na połączeniu właściwości certyfikatów multidomain i wildcard w jednym. Dzięki temu firma, która posiada wiele domen może je chronić za pomocą tylko jednego certyfikatu SSL, który dodatkowo daje możliwość ochrony nielimitowanej liczby ich subdomen. SuperFast Multidomain Wildcard SSL pozwala chronić nawet 100 różnych domen. Certyfikat ten spełnia najwyższe wymogi związane z zabezpieczeniem oraz może być stosowany na nieograniczonej liczbie serwerów. Dzięki powyższym cechom SuperFast Multidomain Wildcard SSL usprawnia zarządzanie bezpieczeństwem serwisów www i wydatnie obniża koszty związane z ochroną danych w Internecie.

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej Gali IT Future Awards, która odbyła się 10 czerwca b.r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrała Anna Christ-Jurczak.

Domeny.pl - Liderem IT 2015
Domeny.pl - Liderem IT 2015.
Domeny.pl. Nagroda.
Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Bezpieczeństwo

ECC. Certyfikaty SSL.

Krzywe eliptyczne w certyfikatach SSL. Teraz silniejsze szyfrowanie

ECC to najnowszy asymetryczny algorytm szyfrowania, który jest alternatywą dla algorytmu RSA. 256-bitowy klucz ECC odpowiada takim samym zabezpieczeniom jak 3,072-bitowy klucz RSA.

Czytaj dalej >>
Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Codziennie na nasze skrzynki spływają dziesiątki, a nawet setki wiadomości e-mail. Część z nich zostanie pominięta, niezauważona, część uznamy za spam, a część będą stanowiły różne formy nadużyć. Aby wspomóc firmy w ...

Czytaj dalej >>
Koniec 2-letnich certyfikatów SSL decyzją Google

Koniec 2-letnich certyfikatów SSL decyzją Google

W marcu 2020 roku Apple oficjalnie zapowiedział, że od 1 września b.r. przestaje uznawać certyfikaty SSL wydane na dłużej niż 398 dni. W czerwcu branżę certyfikatów SSL zaskoczyła informacja, że do Apple dołącza Google.

Czytaj dalej >>