Jeden z największych polskich dostawców usług internetowych spółka Domeny.pl rozszerza swoją ofertę o rozwiązania premium firmy Content Management AG z zakresu tworzenia stron internetowych.


Stwórz własną www

Domeny.pl pomyślnie wdrożyły polskojęzyczną wersję narzędzia CM4all Sites pod nazwą WEBster Kreator. W zależności od potrzebnych funkcji, użytkownicy mogą wybierać pomiędzy wersjami „START”, „PRO” oraz „FULL”, które dostępne są obecnie w promocyjnych cenach, zaczynających się już od 5,95 – 34,95 zł netto miesięcznie.

Poznaj kreator www

Kreator stron www WEBster Kreator oferuje w pakiecie darmową nazwę domenową, usługi hostingowe, szablony WWW oraz w zależności od pakietu, bezpłatny certyfikat SSL i wersje mobilną strony.

Domeny.pl uruchomiły nową usługę do łatwego tworzenia i zarządzania stroną WWW: WEBSter Kreator..

WEBster Kreator zapewnia naszym klientom wszechstronne, a jednocześnie łatwe w użytkowaniu narzędzie pozwalające tworzyć i skutecznie prowadzić swoją obecność w Internecie, a to wszystko w rodzimym języku. Doskonale zintegrowana funkcja publikowania stron mobilnych stanowi idealne kompleksowe rozwiązanie zarówno dla stron w wersji przeznaczonej dla komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Udostępnia ona użytkownikom dostęp do głównych trendów w tym zakresie, takich jak mechanizm wyszukiwania lokalnego i reklam mobilnych.

Arkadiusz Szczurowski, dyrektor generalny Domeny.pl

Cieszymy się, że firma Domeny.pl pomyślnie wprowadziła na rynek CM4all Sites. Dzięki jego wyjątkowej elastyczności i mnogości zastosowań, nasze rozwiązanie premium do tworzenia stron WWW z pewnością wesprze naszego wieloletniego partnera OEM w dalszym umacnianiu swojej świetnej pozycji, jako jednego z wiodących dostawców usług internetowych na dobrze prosperującym polskim rynku.

Robert Schovenberg, dyrektor generalny Content Management AG.

Kreator i jego funkcjonalności

Ten kreator stron internetowych oddaje do dyspozycji dużą liczbę funkcjonalnych rozwiązań, m.in.: stronę błyskawicznych ustawień, udoskonalony edytor WYSIWYG oraz kompleksową przeglądarkę plików z interaktywną strefą „przeciągnij i upuść”. Dzięki nowej technologii widgetów, program pozwala wszystkim użytkownikom umieszczać na swoich stronach zaawansowane funkcje, począwszy od formularzy kontaktowych, przez galerie zdjęć, a na serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Google+ kończąc. Kreator stron www WEBSter posiada także otwarty widget typu API (interfejs programowania aplikacji). WEBster może być rownież skutecznym narzędziem do stworzenia w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

Wydajne rozwiązanie firmy CM-AG w zakresie zarządzania treścią, pozwala na tworzenie stron mobilnych na urządzenia z systemem iOS i Android. Proste i intuicyjne menu umożliwia użytkownikom dokładne określenie, które z dostępnych elementów chcą wykorzystać. Po określeniu wszystkich parametrów nowej strony, system sam dokona publikacji strony w internecie w jej mobilnej i tradycyjnej postaci.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Aktualności

Rynek domeny .pl [2Q2020]

Rynek domeny .pl [2Q2020]. Podsumowanie

NASK opublikował raport i podsumował drugi kwartał 2020 roku. Jak rozwijał się rynek domeny .pl? Co się zmieniło? Z jakich usług najczęściej korzystali abonenci i kim właściwie oni są? Zobaczcie krótkie podsumowanie raportu.

Czytaj dalej >>
Google Moja Firma. Zmiany w wizytówkach

Google Moja Firma. Zmiany w wizytówkach

Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie za pomocą którego możemy zarządzać wizerunkiem. W dobie COVID-19 Google wprowadza zmiany, aby jeszcze ściślej informować o losach firmy. Zobacz co się zmieniło.

Czytaj dalej >>
Wygasa zewnętrzny Root Sectigo

Wygasa zewnętrzny Root Sectigo

Z dniem 30 maja 2020 roku wygaśnie ważność Roota AdTrust. Do tego czasu wszystkie aplikacje lub instalacje zależne od niego muszą zostać zaktualizowane. Co to oznacza dla użytkowników?

Czytaj dalej >>