EURid – organizacja odpowiedzialna za domeny .EU, ogłosiła, że mieszkańcy, przedsiębiorstwa i organizacje z Norwegii, Liechtensteinu i Islandii mogą od dzisiaj rejestrować domeny .EU.

Witamy ten optymistyczny rozwój, który wisiał w powietrzu już od jakiegoś czasu. Im więcej krajów i przedsiębiorstw korzysta z unikalnej tożsamości .EU, tym silniejsza staje się jej marka.

Marc Van Wesemael, Dyrektor Generalny rejestru .EU

Islandia, Liechtenstein i Norwegia mają bardzo ścisłe więzy ekonomiczne z Unią Europejską od początku istnienia wspólnoty. Przyznanie tym krajom dostępu do domeny .EU jest naturalnym krokiem w tyj współpracy.

Nasze coroczne analizy wykazują, że .EU jest postrzegana jako wiarygodna i wartościowa marka w Internecie. Jesteśmy przekonani, że firmy i obywatele tych krajów wkrótce docenią zalety domeny .EU m.in. silne procedury bezpieczeństwa, chroniące zarządzanie i bazy danych. – dodaje Marc Van Wesemael.

Dołącz do grona abonentów domeny .eu. W tym celu, obok domeny możesz potrzebować: hostingu www, kreatora stron internetowych, certyfikatu SSL.

Źródło: Domeny.pl/domainnews.com

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Ciekawe transakcje na rynku domen

Ciekawe transakcje na rynku domen

Wydaje Ci się, że rejestracja domeny internetowej to tylko niezbędny element obecności online? Stawiasz stronę i potrzebujesz domeny. Otóż nie! O tym, że domena może być dobrym sposobem na biznes mówią wartości transakcji, które odnotowujemy na rynku domen. Zobacz najciekawsze.

Czytaj dalej >>
Itaka. Świadomie do celu

Itaka. Świadomie do celu

Itaka od 32 lat kreuje dla nas niezapomniane doświadczenia podróżnicze. Zaszczytny tytuł lidera wśród polskich biur podróży zobowiązuje do ciągłego poszerzania portfolio usług. Nie mniej ważna jest świadoma obecność w sieci i ciągłe podejmowanie działań wspierających bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj dalej >>
Domena .eu. Europejskie standardy bezpieczeństwa.

Domena .eu - europejskie standardy bezpieczeństwa

Domena europejska to jedna z najchętniej rejestrowanych domen na świecie. Jak rozwijała się domena .eu i jakie priorytety w zakresie jej bezpiecznego użytkowania wprowadza EURid?

Czytaj dalej >>