EURid – organizacja odpowiedzialna za domeny .EU, ogłosiła, że mieszkańcy, przedsiębiorstwa i organizacje z Norwegii, Liechtensteinu i Islandii mogą od dzisiaj rejestrować domeny .EU.

Witamy ten optymistyczny rozwój, który wisiał w powietrzu już od jakiegoś czasu. Im więcej krajów i przedsiębiorstw korzysta z unikalnej tożsamości .EU, tym silniejsza staje się jej marka.

Marc Van Wesemael, Dyrektor Generalny rejestru .EU

Islandia, Liechtenstein i Norwegia mają bardzo ścisłe więzy ekonomiczne z Unią Europejską od początku istnienia wspólnoty. Przyznanie tym krajom dostępu do domeny .EU jest naturalnym krokiem w tyj współpracy.

Nasze coroczne analizy wykazują, że .EU jest postrzegana jako wiarygodna i wartościowa marka w Internecie. Jesteśmy przekonani, że firmy i obywatele tych krajów wkrótce docenią zalety domeny .EU m.in. silne procedury bezpieczeństwa, chroniące zarządzanie i bazy danych. – dodaje Marc Van Wesemael.

Dołącz do grona abonentów domeny .eu. W tym celu, obok domeny możesz potrzebować: hostingu www, kreatora stron internetowych, certyfikatu SSL.

Źródło: Domeny.pl/domainnews.com

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Jak stworzyć nazwę? Poradnik

Jak stworzyć nazwę i wyróżnić swoje usługi?

Nazwa, powinna być…no właśnie? Jaka powinna być nazwa produktu/usługi/witryny? Czy proces tworzenia nazwy jest trudny? Gdzie szukać inspiracji? Co jest trendy, a co passe? Pobierz poradnik.

Czytaj dalej >>
Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Budując i rozwijając swoją ofertę, zależy Ci aby domena była dostępna 24h, a kontakt z Klientami poprzez skrzynkę mailową skuteczny i szybki. Niekiedy zdarzyć się może, że domena znalazła się na liście spamu.

Czytaj dalej >>
Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Planujesz kupić domenę i nie wiesz jaką wybrać? Zapewne Twoja pierwsza myśl to ".pl" lub ".com", ale to nie zawsze najlepszy wybór. Warto wziąć pod uwagę swoją formę działalności, obszar geograficzny i charakter działania.

Czytaj dalej >>