W marcu pisaliśmy o nowym kreatorze stron od Domeny.pl.  Teraz z przyjemnością informujemy, że nasz kreator możesz bez opłat przetestować online! Do uruchomienia demo nie potrzebujesz własnej domeny ani serwera. Wystarczy, że wejdziesz na kreator-www i klikniesz Wypróbuj Demo.

Na rynku dostępnych jest wiele kreatorów stron www. Jednak nim zdecydujesz się na któryś chcesz się przekonać jak wybrane narzędzie działa. Dostawcy nie ułatwiają tego zadania – jedni nie oferują testu ani demo w ogóle, drudzy każą Ci się rejestrować na okres próbny. W Domeny.pl wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oddajemy demo, które do uruchomienia nie wymaga absolutnie nic. Żadnych umów, żadnych opłat, żadnych zobowiązań.

Zaczynamy?

Przejdź na stronę demo i wybierz jeden z szablonów. Zabawę z szablonem zacznij o wyboru Magicznego Przycisku – pod nim zawsze znajdziesz wiele możliwości i gotowych rozwiązań. Eksperymentuj do woli, zmiany nie zostaną zachowane, nic też nie jesteś w stanie „zepsuć”.

Jeśli będziesz zadowolony z systemu wróć na kreator-www i wybierz odpowiednią ofertę. Jeśli posiadasz już domenę i hosting w Domeny.pl możesz zamówić sam kreator. W innym wypadku polecamy cały pakiet, który obecnie zawiera hosting MINI i domenę.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Inne

Podkręć swój marketing dzięki podcastom

Podkręć swój marketing dzięki podcastom

Zastanawiasz się nad tworzeniem podcastów dla swojej firmy? Podcasty są potężnym narzędziem dla każdego rodzaju biznesu, pozwalającym usłyszeć Twój głos (dosłownie) na przepełnionym rynku. Chociaż wciąż są stosunkowo nowe...

Czytaj dalej >>
5 sposobów wykorzystania Quora do budowania marki

5 sposobów wykorzystania Quory do budowania marki

Niezależnie od tego, czy myślisz, że już wycisnąłeś ostatnie soki z serwisów jak Google i Facebook, czy po prostu chcesz inaczej podejść do content marketingu, Quora może być cennym dodatkiem do Twojego arsenału.

Czytaj dalej >>
Zwiększ sprzedaż w swojej firmie dzięki influencer marketingowi

Zwiększ sprzedaż w swojej firmie dzięki influencer marketingowi

Wszyscy dorastaliśmy obserwując jak nasi idole promują napoje czy marki odzieżowe i pewnie niejeden produkt kupiliśmy wyłącznie z powodu tego skojarzenia. Dziś jednak marki potrzebują czegoś więcej...

Czytaj dalej >>