Jeśli szukasz kreatora stron www działającego online to z pewnością zaciekawi Cię ta opcja. Domeny.pl udostępniły możliwość bezpłatnego, nieograniczonego używania kreatora stron Webster+ bez konieczności instalacji programu, rejestracji usługi czy zakładania konta. Jak skorzystać?

Kreatory stron cieszą się niesłabnącą popularnością, gdyż „demokratyzują” rynek usług webmasterskich. Z ich pomocą każdy jest w stanie stworzyć swoją stronę internetową. Dla wielu osób pytaniem nie jest czy skorzystać z programu do tworzenia stron, ale z którego.


Kreator online

Na rynku dostępnych jest co najmniej kilka kreatorów. Różnią się sposobem działania, efektem końcowym, formą w jakiej otrzymujesz hosting i oczywiście ceną. Załóżmy, że decydujesz się na zakup. Czy wiesz co kupujesz? Kupiłbyś kota w worku? Odpowiedzią jest bezpłatne demo.

Demo kreatora Webster+ daje możliwość przetestowania usługi przed dokonaniem decyzji o zakupie. Możemy zapewniać, że jest on intuicyjny czy prosty, ale wierzymy, że lepiej jeśli Klienci sami się o tym przekonają.

Ela Kornaś, Dyrektor marki Domeny.pl

Gdzie dostępny jest kreator online?

Wystarczy wejść na stronę Domeny.pl, przejść do zakładki Strony WWW. Na podstronie KREATOR STRON WWW zobaczysz dwa przyciski: Zamów i Wypróbuj demo – kliknij ten drugi. Zostaniesz wówczas przekierowany do strony, gdzie możesz wybrać dowolny szablon, a następnie go użyć. Zmiany nie zostaną zapisane, za to możesz wypróbować wszystkie dostępne funkcje. Jeśli potrzebujesz możesz skorzystać z Pomocy, jaką przygotowaliśmy dla naszych Klientów.


Jak podobał Ci się ten artykuł?
5 Liczba ocen: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Inne

komunikacja z klientem. Strona www czy social media?

Komunikacja z Klientem: social media vs. strona internetowa

Strona internetowa czy social media? Traktuj te kanały komplementarnie, nigdy indywidualnie (substytucyjnie). Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego biznesu będzie połączenie obu form komunikacji.

Czytaj dalej >>
Jak założyć stronę internetową?

Jak założyć stronę internetową?

Strona internetowa to wciąż silny punkt styku marki z Klientem. Nie bez powodu nazywamy ją cyfrową wizytówką dostępną 24 godziny na dobę. Jak założyć własną www? Sprawdź czego potrzebujesz.

Czytaj dalej >>
Podkręć swój marketing dzięki podcastom

Podkręć swój marketing dzięki podcastom

Zastanawiasz się nad tworzeniem podcastów dla swojej firmy? Podcasty są potężnym narzędziem dla każdego rodzaju biznesu, pozwalającym usłyszeć Twój głos (dosłownie) na przepełnionym rynku. Chociaż wciąż są stosunkowo nowe...

Czytaj dalej >>