Jeśli szukasz kreatora stron www działającego online to z pewnością zaciekawi Cię ta opcja. Domeny.pl udostępniły możliwość bezpłatnego, nieograniczonego używania kreatora stron Webster+ bez konieczności instalacji programu, rejestracji usługi czy zakładania konta. Jak skorzystać?

Kreatory stron cieszą się niesłabnącą popularnością, gdyż „demokratyzują” rynek usług webmasterskich. Z ich pomocą każdy jest w stanie stworzyć swoją stronę internetową. Dla wielu osób pytaniem nie jest czy skorzystać z programu do tworzenia stron, ale z którego.


Kreator online

Na rynku dostępnych jest co najmniej kilka kreatorów. Różnią się sposobem działania, efektem końcowym, formą w jakiej otrzymujesz hosting i oczywiście ceną. Załóżmy, że decydujesz się na zakup. Czy wiesz co kupujesz? Kupiłbyś kota w worku? Odpowiedzią jest bezpłatne demo.

Demo kreatora Webster+ daje możliwość przetestowania usługi przed dokonaniem decyzji o zakupie. Możemy zapewniać, że jest on intuicyjny czy prosty, ale wierzymy, że lepiej jeśli Klienci sami się o tym przekonają.

Ela Kornaś, Dyrektor marki Domeny.pl

Gdzie dostępny jest kreator online?

Wystarczy wejść na stronę Domeny.pl, przejść do zakładki Strony WWW. Na podstronie KREATOR STRON WWW zobaczysz dwa przyciski: Zamów i Wypróbuj demo – kliknij ten drugi. Zostaniesz wówczas przekierowany do strony, gdzie możesz wybrać dowolny szablon, a następnie go użyć. Zmiany nie zostaną zapisane, za to możesz wypróbować wszystkie dostępne funkcje. Jeśli potrzebujesz możesz skorzystać z Pomocy, jaką przygotowaliśmy dla naszych Klientów.


Jak podobał Ci się ten artykuł?
5 Liczba ocen: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Inne

Podkręć swój marketing dzięki podcastom

Podkręć swój marketing dzięki podcastom

Zastanawiasz się nad tworzeniem podcastów dla swojej firmy? Podcasty są potężnym narzędziem dla każdego rodzaju biznesu, pozwalającym usłyszeć Twój głos (dosłownie) na przepełnionym rynku. Chociaż wciąż są stosunkowo nowe...

Czytaj dalej >>
5 sposobów wykorzystania Quora do budowania marki

5 sposobów wykorzystania Quory do budowania marki

Niezależnie od tego, czy myślisz, że już wycisnąłeś ostatnie soki z serwisów jak Google i Facebook, czy po prostu chcesz inaczej podejść do content marketingu, Quora może być cennym dodatkiem do Twojego arsenału.

Czytaj dalej >>
Zwiększ sprzedaż w swojej firmie dzięki influencer marketingowi

Zwiększ sprzedaż w swojej firmie dzięki influencer marketingowi

Wszyscy dorastaliśmy obserwując jak nasi idole promują napoje czy marki odzieżowe i pewnie niejeden produkt kupiliśmy wyłącznie z powodu tego skojarzenia. Dziś jednak marki potrzebują czegoś więcej...

Czytaj dalej >>