Jak co miesiąc, również w październiku, przygotowaliśmy dla Was 6 nowych domen w obniżonych nawet o 93% cenach. Wśród promocyjnych domen znalazły się takie popularne domeny jak .TOP, czy .LIVE. 

Promocja trwająca do 31.X.2017 r. obejmuje następujące domeny:

 .TOP – cena promocyjna 5,95 zł, cena standardowa 69,95 zł

To krótka i łatwa do zapamiętania domena, która pozwala na podkreślenie bycia topową firmą w danej branży. Domena .TOP będzie idealnym wyborem dla właścicieli firm, którzy mają ambitny plan na rozwój, ale także biznesów zagranicznych, czy topowych w konkretnych sektorach.

.LIVE – cena promocyjna 17,95 zł, cena standardowa 99,95 zł

Dla właścicieli serwisów informacyjnych lub osób prowadzących internetowe rozgłośnie radiowe lub transmitujących telewizję online, domena .LIVE będzie świetnym wyborem. Podkreśli fakt, że prezentowane są wyłącznie najświeższe informacje.

.ONLINE – cena promocyjna 35,95 zł, cena standardowa 179,95 zł

Chcesz podkreślić swoją obecność w internecie? A może prowadzisz biznes związany z usługami internetowymi lub bloga na temat świata online? Wybierz domenę .ONLINE w cenie obniżonej aż o 144 zł!

.WEBSITE – cena promocyjna 20,95 zł, cena standardowa 119,95 zł

Prowadzisz portal technologiczny lub zajmujesz się tworzeniem stron internetowych? Domena .WEBSITE pomoże Ci to podkreślić.

.PARTY – cena promocyjna 10,95 zł, cena standardowa 149,95 zł

Domena .PARTY sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które organizują przyjęcia, koncerty, eventy czy imprezy. Będzie idealnym wyborem dla właścicieli klubów, restauracji, zespołów muzycznych, dja, a także organizatorów koncertów lub festiwali.

.MEN – cena promocyjna 10,95 zł, cena standardowa 149,95 zł

Dzięki tej domenie pokażesz, że oferowane przez Ciebie produkty dotyczą męskiej części społeczeństwa. Prowadzisz sklep z odzieżą dla mężczyzn lub perfumerię męską, pokaż to wybierając domenę .MEN.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Jak stworzyć nazwę? Poradnik

Jak stworzyć nazwę i wyróżnić swoje usługi?

Nazwa, powinna być…no właśnie? Jaka powinna być nazwa produktu/usługi/witryny? Czy proces tworzenia nazwy jest trudny? Gdzie szukać inspiracji? Co jest trendy, a co passe? Pobierz poradnik.

Czytaj dalej >>
Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Budując i rozwijając swoją ofertę, zależy Ci aby domena była dostępna 24h, a kontakt z Klientami poprzez skrzynkę mailową skuteczny i szybki. Niekiedy zdarzyć się może, że domena znalazła się na liście spamu.

Czytaj dalej >>
Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Planujesz kupić domenę i nie wiesz jaką wybrać? Zapewne Twoja pierwsza myśl to ".pl" lub ".com", ale to nie zawsze najlepszy wybór. Warto wziąć pod uwagę swoją formę działalności, obszar geograficzny i charakter działania.

Czytaj dalej >>