Jak co miesiąc, również w październiku, przygotowaliśmy dla Was 6 nowych domen w obniżonych nawet o 93% cenach. Wśród promocyjnych domen znalazły się takie popularne domeny jak .TOP, czy .LIVE. 

Promocja trwająca do 31.X.2017 r. obejmuje następujące domeny:

 .TOP – cena promocyjna 5,95 zł, cena standardowa 69,95 zł

To krótka i łatwa do zapamiętania domena, która pozwala na podkreślenie bycia topową firmą w danej branży. Domena .TOP będzie idealnym wyborem dla właścicieli firm, którzy mają ambitny plan na rozwój, ale także biznesów zagranicznych, czy topowych w konkretnych sektorach.

.LIVE – cena promocyjna 17,95 zł, cena standardowa 99,95 zł

Dla właścicieli serwisów informacyjnych lub osób prowadzących internetowe rozgłośnie radiowe lub transmitujących telewizję online, domena .LIVE będzie świetnym wyborem. Podkreśli fakt, że prezentowane są wyłącznie najświeższe informacje.

.ONLINE – cena promocyjna 35,95 zł, cena standardowa 179,95 zł

Chcesz podkreślić swoją obecność w internecie? A może prowadzisz biznes związany z usługami internetowymi lub bloga na temat świata online? Wybierz domenę .ONLINE w cenie obniżonej aż o 144 zł!

.WEBSITE – cena promocyjna 20,95 zł, cena standardowa 119,95 zł

Prowadzisz portal technologiczny lub zajmujesz się tworzeniem stron internetowych? Domena .WEBSITE pomoże Ci to podkreślić.

.PARTY – cena promocyjna 10,95 zł, cena standardowa 149,95 zł

Domena .PARTY sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które organizują przyjęcia, koncerty, eventy czy imprezy. Będzie idealnym wyborem dla właścicieli klubów, restauracji, zespołów muzycznych, dja, a także organizatorów koncertów lub festiwali.

.MEN – cena promocyjna 10,95 zł, cena standardowa 149,95 zł

Dzięki tej domenie pokażesz, że oferowane przez Ciebie produkty dotyczą męskiej części społeczeństwa. Prowadzisz sklep z odzieżą dla mężczyzn lub perfumerię męską, pokaż to wybierając domenę .MEN.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Ciekawe transakcje na rynku domen

Ciekawe transakcje na rynku domen

Wydaje Ci się, że rejestracja domeny internetowej to tylko niezbędny element obecności online? Stawiasz stronę i potrzebujesz domeny. Otóż nie! O tym, że domena może być dobrym sposobem na biznes mówią wartości transakcji, które odnotowujemy na rynku domen. Zobacz najciekawsze.

Czytaj dalej >>
Itaka. Świadomie do celu

Itaka. Świadomie do celu

Itaka od 32 lat kreuje dla nas niezapomniane doświadczenia podróżnicze. Zaszczytny tytuł lidera wśród polskich biur podróży zobowiązuje do ciągłego poszerzania portfolio usług. Nie mniej ważna jest świadoma obecność w sieci i ciągłe podejmowanie działań wspierających bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj dalej >>
Domena .eu. Europejskie standardy bezpieczeństwa.

Domena .eu - europejskie standardy bezpieczeństwa

Domena europejska to jedna z najchętniej rejestrowanych domen na świecie. Jak rozwijała się domena .eu i jakie priorytety w zakresie jej bezpiecznego użytkowania wprowadza EURid?

Czytaj dalej >>