Jak co miesiąc, również w październiku, przygotowaliśmy dla Was 6 nowych domen w obniżonych nawet o 93% cenach. Wśród promocyjnych domen znalazły się takie popularne domeny jak .TOP, czy .LIVE. 

Promocja trwająca do 31.X.2017 r. obejmuje następujące domeny:

 .TOP – cena promocyjna 5,95 zł, cena standardowa 69,95 zł

To krótka i łatwa do zapamiętania domena, która pozwala na podkreślenie bycia topową firmą w danej branży. Domena .TOP będzie idealnym wyborem dla właścicieli firm, którzy mają ambitny plan na rozwój, ale także biznesów zagranicznych, czy topowych w konkretnych sektorach.

.LIVE – cena promocyjna 17,95 zł, cena standardowa 99,95 zł

Dla właścicieli serwisów informacyjnych lub osób prowadzących internetowe rozgłośnie radiowe lub transmitujących telewizję online, domena .LIVE będzie świetnym wyborem. Podkreśli fakt, że prezentowane są wyłącznie najświeższe informacje.

.ONLINE – cena promocyjna 35,95 zł, cena standardowa 179,95 zł

Chcesz podkreślić swoją obecność w internecie? A może prowadzisz biznes związany z usługami internetowymi lub bloga na temat świata online? Wybierz domenę .ONLINE w cenie obniżonej aż o 144 zł!

.WEBSITE – cena promocyjna 20,95 zł, cena standardowa 119,95 zł

Prowadzisz portal technologiczny lub zajmujesz się tworzeniem stron internetowych? Domena .WEBSITE pomoże Ci to podkreślić.

.PARTY – cena promocyjna 10,95 zł, cena standardowa 149,95 zł

Domena .PARTY sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które organizują przyjęcia, koncerty, eventy czy imprezy. Będzie idealnym wyborem dla właścicieli klubów, restauracji, zespołów muzycznych, dja, a także organizatorów koncertów lub festiwali.

.MEN – cena promocyjna 10,95 zł, cena standardowa 149,95 zł

Dzięki tej domenie pokażesz, że oferowane przez Ciebie produkty dotyczą męskiej części społeczeństwa. Prowadzisz sklep z odzieżą dla mężczyzn lub perfumerię męską, pokaż to wybierając domenę .MEN.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Gastop - od lokalnej firmy do międzynarodowej ekspansji.

Ile potrzeba domen, żeby podbić świat?

Zobacz historię sukcesu naszego Klienta. Firma GASTOP rozpoczęła swoją działalność w 1996 r., kiedy Internet w Polsce dopiero raczkował. Jak spółka wykorzystała nowe możliwości? Jak ważna jest współpraca z zaufanymi partnerami biznesowymi?

Czytaj dalej >>
Jaka domena dla szkoły?

Jaka domena dla szkoły? Zobacz nasz przegląd

Zastanawiasz się jaka domena będzie optymalna dla szkoły? Pamiętaj, że adres, który zarejestrujesz powinien być krótki i łatwy do zapamiętania.. Zobacz rozszerzenia dla edukacji.

Czytaj dalej >>
co to jest domena

Co to jest domena?

Domena internetowa jest to adres strony w internecie, który składa się z nazwy i rozszerzenia, tak zwanej końcówki (przykładowo: domeny.pl gdzie nazwa to "domeny" a końcówka ".pl"). Domena służy do odszukania strony www ...

Czytaj dalej >>