W 2017 Domeny.pl wypuściły na rynek nową wersję kreatora stron www pod marką Webster+. Od poprzedniej różni go między innymi pełne wykorzystanie szerokości ekranu oraz bardziej intuicyjna obsługa. Ale to nie wszystko.

Zaawansowany hosting w pakiecie

Webster+, w przeciwieństwie do innych kreatorów www, w pakiecie oferowany jest z kompletnym, profesjonalnym hostingiem – START. Użytkownicy kreatora mają teraz do dyspozycji nawet 250 GB powierzchni dyskowej, dostęp do bazy MySQL, a dodatkowo Antywirus G Data i certyfikat SSL od 1 zł.

Hosting ten pozwala też na instalację innych CMS-ów jak WordPress.

Nieograniczona liczba instalacji

Nowością, z której zadowoleni będą webmasterzy i twórcy stron jest możliwość instalacji nieograniczonej liczby kreatorów na serwerach znajdujących się w Domeny.pl. Pod każdą domeną skierowaną na nasze serwery można stworzyć swoją stronę na Webster+. Jeśli zatem Klient posiada u nas 10 domen i serwer (hosting), na każdej z nich może zainstalować Webster+ i stworzyć stronę. A co najlepsze – płaci tylko za jeden kreator www.

Program można też instalować na sub-domenach, które bez problemu można utworzyć na domenach zarejestrowanych w Domeny.pl.

Domena .pl lub .eu za darmo

Kreator stron www poza hostingiem potrzebuje domeny. W pakiecie jest ona na cały pierwszy rok za darmo. Do wyboru – .pl lub .eu.

Korzystanie z kreatora

Po zainstalowaniu kreatora Webster+ użytkownik bezpośrednio w nim może korzystać z pomocy video i tekstowej. Dodatkowo w dziale Pomoc na Domeny.pl zamieściliśmy cały dział z instrukcjami jak pracować z programem.

Jakie rozwiązania oferuje kreator stron Webster+?

 • Przede wszystkim stworzone strony są responsywne (RWD) – same dostosowują się do urządzeń różnego typu. Klienci nie muszą się martwić o mobilną wersję swojej strony.
 • Webster+ pozwala zbudować sklep internetowy.
 • Umiejętność kodowania w HTML jest zbędna, ale każdy może dodać swój kod, aby wpłynąć na wygląd strony.
 • Ponad 150 czcionek do wyboru i ponad 60 kolorów szablonów.
 • Kilka różnych stylów menu do zastosowania w kilku układach co daje kilkanaście możliwości prezentacji menu.
 • Gotowe bloki treści składające się z tekstów i zdjęć. Wystarczy podmienić je na swoje.
 • Biblioteka 500.000 darmowych zdjęć.
 • Łatwa optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO).
 • Prosta instalacja narzędzi analitycznych jak Google Analytics.
 • Rozbudowane formularze kontaktowe.
 • Prosta obsługa i wiele więcej rozwiązań.

Więcej na temat oferty kreatora stron internetowych Webster+ dowiesz się na naszej stronie domeny.pl/kreator-www.html A już niebawem planujemy uruchomić możliwość przetestowania tego narzędzia online. Bez konieczności instalacji domeny i bezpłatnie!

Jak podobał Ci się ten artykuł?
5 Liczba ocen: 1
Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Inne

  Zwiększ sprzedaż w swojej firmie dzięki influencer marketingowi

  Zwiększ sprzedaż w swojej firmie dzięki influencer marketingowi

  Wszyscy dorastaliśmy obserwując jak nasi idole promują napoje czy marki odzieżowe i pewnie niejeden produkt kupiliśmy wyłącznie z powodu tego skojarzenia. Dziś jednak marki potrzebują czegoś więcej...

  Czytaj dalej >>
  Co to jest marketing konwersacyjny? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

  Co to jest marketing konwersacyjny? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

  "Zbliż się do klientów” - to podstawa, której każda firma w erze rynku skoncentrowanego na kliencie musi się trzymać, aby zapewnić sobie zrównoważony rozwój. Klienci nie są już „użytkownikami końcowymi”, to oni...

  Czytaj dalej >>
  Generator nazw. Domeny.pl

  Inspirujemy i doradzamy. Odkryj nasz kreator nazw

  Funkcjonalna, abstrakcyjna, a może numeryczna? Jaka powinna być nazwa Twojej marki? Tym czym paliwo, dla Twoich czterech kółek, tym jest nazwa dla Twojego projektu.

  Czytaj dalej >>