Coraz więcej zainteresowań staje się profesjonalnym zajęciem i często wybiegają poza ramy zwykłego hobby. Tak właśnie dzieje się w przypadku pasjonatów rowerów. Domeny.pl udostępniły specjalną domenę .bike dla wszystkich osób, które rower traktują całkiem poważnie.


Domena .bike

Domena z rozszerzeniem branżowym to obecnie bardzo popularny trend w świecie biznesu. Dlaczego? Adres strony jest łatwy do zapamiętania, jednoznacznie kojarzy się z branżą i co ważne, wpływa na naszą pozycję w internecie. Domeny.pl wprowadziły niedawno promocję na domenę .bike aby wspierać rozwój biznesu związanego z rowerami i kolarstwem. Właściciele salonu rowerowego E+design w Krakowie wiedzą w jaki sposób promować się w internecie i wykupili domenę .bike aby budować branżową markę: eplusdesign.bike . Sama strona również wygląda ciekawie:

Domena .bike dla sklepu rowerowego

Balonowy rower, czyli cruiser – to pomysł na biznes kolejnego salonu rowerowego z Krakowa, który posiada domenę .bike: balloon.bike

Domena .bike dla strony internetowej

Domena jest również dobrym rozwiązaniem dla pasjonatów 2 kółek i blogerów, którzy chcą podkreślić kategorię swoich zainteresowań. Bardzo interesująco pod kątem webdesign wygląda strona szymon.bike:

Strona z domenę internetową .bike

Domenę .bike możesz zarejestrować na stronie domeny.pl/domena-bike.

Zarejestrowałeś domenę .bike? Czas przekierować ją na serwer. W domeny.pl możesz każdy pakiet przetestować na okres 14 dni. Korzystaj z: hostingu www, serwera dedykowanego bądź serwera VPS

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Budmat ponad 30 lat międzynarodowego zasięgu

Budmat - ponad 30 lat międzynarodowego zasięgu

Innowacje techniczne w połączeniu z estetyką. Funkcjonalność w parze z designem. Czy takie założenia dla biznesu mają rację bytu? Nasz Klient, firma Budmat udowadnia, że taka mieszanka jest możliwa

Czytaj dalej >>
DMARC - czyli jak zwiększyć bezpieczeństwo korespondencji mailowej

DMARC - czyli jak zwiększyć bezpieczeństwo korespondencji mailowej

Codziennie wysyłamy globalnie setki tysięcy maili. Korespondencja mailowa zrewolucjonizowała komunikację. Bezpieczeństwo, słowo klucz nabiera szczególnego znaczenia. Poznaj rekord DMARC.

Czytaj dalej >>
Jak stworzyć nazwę? Poradnik

Jak stworzyć nazwę i wyróżnić swoje usługi?

Nazwa, powinna być…no właśnie? Jaka powinna być nazwa produktu/usługi/witryny? Czy proces tworzenia nazwy jest trudny? Gdzie szukać inspiracji? Co jest trendy, a co passe? Pobierz poradnik.

Czytaj dalej >>