Coraz więcej zainteresowań staje się profesjonalnym zajęciem i często wybiegają poza ramy zwykłego hobby. Tak właśnie dzieje się w przypadku pasjonatów rowerów. Domeny.pl udostępniły specjalną domenę .bike dla wszystkich osób, które rower traktują całkiem poważnie.


Domena .bike

Domena z rozszerzeniem branżowym to obecnie bardzo popularny trend w świecie biznesu. Dlaczego? Adres strony jest łatwy do zapamiętania, jednoznacznie kojarzy się z branżą i co ważne, wpływa na naszą pozycję w internecie. Domeny.pl wprowadziły niedawno promocję na domenę .bike aby wspierać rozwój biznesu związanego z rowerami i kolarstwem. Właściciele salonu rowerowego E+design w Krakowie wiedzą w jaki sposób promować się w internecie i wykupili domenę .bike aby budować branżową markę: eplusdesign.bike . Sama strona również wygląda ciekawie:

Domena .bike dla sklepu rowerowego

Balonowy rower, czyli cruiser – to pomysł na biznes kolejnego salonu rowerowego z Krakowa, który posiada domenę .bike: balloon.bike

Domena .bike dla strony internetowej

Domena jest również dobrym rozwiązaniem dla pasjonatów 2 kółek i blogerów, którzy chcą podkreślić kategorię swoich zainteresowań. Bardzo interesująco pod kątem webdesign wygląda strona szymon.bike:

Strona z domenę internetową .bike

Domenę .bike możesz zarejestrować na stronie domeny.pl/domena-bike.

Zarejestrowałeś domenę .bike? Czas przekierować ją na serwer. W domeny.pl możesz każdy pakiet przetestować na okres 14 dni. Korzystaj z: hostingu www, serwera dedykowanego bądź serwera VPS

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Jak stworzyć nazwę? Poradnik

Jak stworzyć nazwę i wyróżnić swoje usługi?

Nazwa, powinna być…no właśnie? Jaka powinna być nazwa produktu/usługi/witryny? Czy proces tworzenia nazwy jest trudny? Gdzie szukać inspiracji? Co jest trendy, a co passe? Pobierz poradnik.

Czytaj dalej >>
Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Budując i rozwijając swoją ofertę, zależy Ci aby domena była dostępna 24h, a kontakt z Klientami poprzez skrzynkę mailową skuteczny i szybki. Niekiedy zdarzyć się może, że domena znalazła się na liście spamu.

Czytaj dalej >>
Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Planujesz kupić domenę i nie wiesz jaką wybrać? Zapewne Twoja pierwsza myśl to ".pl" lub ".com", ale to nie zawsze najlepszy wybór. Warto wziąć pod uwagę swoją formę działalności, obszar geograficzny i charakter działania.

Czytaj dalej >>