Coraz więcej zainteresowań staje się profesjonalnym zajęciem i często wybiegają poza ramy zwykłego hobby. Tak właśnie dzieje się w przypadku pasjonatów rowerów. Domeny.pl udostępniły specjalną domenę .bike dla wszystkich osób, które rower traktują całkiem poważnie.


Domena .bike

Domena z rozszerzeniem branżowym to obecnie bardzo popularny trend w świecie biznesu. Dlaczego? Adres strony jest łatwy do zapamiętania, jednoznacznie kojarzy się z branżą i co ważne, wpływa na naszą pozycję w internecie. Domeny.pl wprowadziły niedawno promocję na domenę .bike aby wspierać rozwój biznesu związanego z rowerami i kolarstwem. Właściciele salonu rowerowego E+design w Krakowie wiedzą w jaki sposób promować się w internecie i wykupili domenę .bike aby budować branżową markę: eplusdesign.bike . Sama strona również wygląda ciekawie:

Rower to nie tylko zabawa.

Balonowy rower, czyli cruiser – to pomysł na biznes kolejnego salonu rowerowego z Krakowa, który posiada domenę .bike: balloon.bike

Domena .bike.

Domena jest również dobrym rozwiązaniem dla pasjonatów 2 kółek i blogerów, którzy chcą podkreślić kategorię swoich zainteresowań. Bardzo interesująco pod kątem webdesign wygląda strona szymon.bike:

3 strona bike

Domenę .bike możesz zarejestrować na stronie domeny.pl/domena-bike.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Jaka domena dla szkoły?

Jaka domena dla szkoły? Zobacz nasz przegląd

Zastanawiasz się jaka domena będzie optymalna dla szkoły? Pamiętaj, że adres, który zarejestrujesz powinien być krótki i łatwy do zapamiętania.. Zobacz rozszerzenia dla edukacji.

Czytaj dalej >>
Rynek domeny .pl [2Q2020]

Rynek domeny .pl [2Q2020]. Podsumowanie

NASK opublikował raport i podsumował drugi kwartał 2020 roku. Jak rozwijał się rynek domeny .pl? Co się zmieniło? Z jakich usług najczęściej korzystali abonenci i kim właściwie oni są? Zobaczcie krótkie podsumowanie raportu.

Czytaj dalej >>
Jaka domena dla firmy?

Jaka domena dla firmy? Zainspiruj się!

Stawiasz pierwsze kroki pod własną marką. Dopełniłeś wszelkich formalności i chcesz teraz opowiedzieć o tym światu? Budując stronę swojego produktu bądź usługi nie zapominaj o detalach. To na ich podstawie klient wypracowuje opinię na temat marki.

Czytaj dalej >>