Coraz więcej zainteresowań staje się profesjonalnym zajęciem i często wybiegają poza ramy zwykłego hobby. Tak właśnie dzieje się w przypadku pasjonatów rowerów. Domeny.pl udostępniły specjalną domenę .bike dla wszystkich osób, które rower traktują całkiem poważnie.


Domena .bike

Domena z rozszerzeniem branżowym to obecnie bardzo popularny trend w świecie biznesu. Dlaczego? Adres strony jest łatwy do zapamiętania, jednoznacznie kojarzy się z branżą i co ważne, wpływa na naszą pozycję w internecie. Domeny.pl wprowadziły niedawno promocję na domenę .bike aby wspierać rozwój biznesu związanego z rowerami i kolarstwem. Właściciele salonu rowerowego E+design w Krakowie wiedzą w jaki sposób promować się w internecie i wykupili domenę .bike aby budować branżową markę: eplusdesign.bike . Sama strona również wygląda ciekawie:

Domena .bike dla sklepu rowerowego

Balonowy rower, czyli cruiser – to pomysł na biznes kolejnego salonu rowerowego z Krakowa, który posiada domenę .bike: balloon.bike

Domena .bike dla strony internetowej

Domena jest również dobrym rozwiązaniem dla pasjonatów 2 kółek i blogerów, którzy chcą podkreślić kategorię swoich zainteresowań. Bardzo interesująco pod kątem webdesign wygląda strona szymon.bike:

Strona z domenę internetową .bike

Domenę .bike możesz zarejestrować na stronie domeny.pl/domena-bike.

Zarejestrowałeś domenę .bike? Czas przekierować ją na serwer. W domeny.pl możesz każdy pakiet przetestować na okres 14 dni. Korzystaj z: hostingu www, serwera dedykowanego bądź serwera VPS

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Ciekawe transakcje na rynku domen

Ciekawe transakcje na rynku domen

Wydaje Ci się, że rejestracja domeny internetowej to tylko niezbędny element obecności online? Stawiasz stronę i potrzebujesz domeny. Otóż nie! O tym, że domena może być dobrym sposobem na biznes mówią wartości transakcji, które odnotowujemy na rynku domen. Zobacz najciekawsze.

Czytaj dalej >>
Itaka. Świadomie do celu

Itaka. Świadomie do celu

Itaka od 32 lat kreuje dla nas niezapomniane doświadczenia podróżnicze. Zaszczytny tytuł lidera wśród polskich biur podróży zobowiązuje do ciągłego poszerzania portfolio usług. Nie mniej ważna jest świadoma obecność w sieci i ciągłe podejmowanie działań wspierających bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj dalej >>
Domena .eu. Europejskie standardy bezpieczeństwa.

Domena .eu - europejskie standardy bezpieczeństwa

Domena europejska to jedna z najchętniej rejestrowanych domen na świecie. Jak rozwijała się domena .eu i jakie priorytety w zakresie jej bezpiecznego użytkowania wprowadza EURid?

Czytaj dalej >>