Brandingu nie da się zobaczyć. Można go poczuć. Twój branding to coś więcej niż strategia spisana w Google Doc. W czasach, gdy giganci jak  Amazon, eBay czy Etsy są sklepami pierwszego wyboru dla większości osób kupujących online, jak masz zamiar się wyróżnić i zdobyć wyższą świadomość marki?

Dla pojedynczych sklepów stworzenie wyróżniającej i angażującej marki wymaga wiele wysiłku – ale sprytni przedsiębiorcy wiedzą, że można to zrobić bez wydawania fortuny. Nowa domena .STORE jest narzędziem, które pomaga w tym sprzedawcom na całym świecie.

Począwszy od www.emirates.store, a skończywszy na www.jimihendrix.store, domena .STORE szybko staje się internetowym adresem wielu małych i dużych sprzedawców różnych branż. Także sprzedawcy tradycyjni (offline), którzy chcą wejść w Internet, by zaistnieć na szerszym rynku, wybierają .STORE jako domenę oczywistą dla siebie.


W jaki sposób domena .STORE może Ci pomóc?

1. Zdobędziesz krótką i przyjemną nazwę

Krótkie nazwy domen są łatwiejsze do czytania i zapamiętania, ponieważ są zwięzłe. Poza tym, ponieważ zajmują mniej miejsca łatwo je zamieścić na materiałach drukowanych jak wizytówki, ulotki czy plakaty. A co najważniejsze, pozwalają one zdobyć najlepszą możliwą nazwę dla biznesu.

2. Dopali Twój marketing

Domeny są kluczowe dla strategii digital-marketingowej. Jest tak ponieważ są one paliwem dla wartości marki. Przedsiębiorcy i e-marketerzy wielu branż uczą się jak kreatywnie wykorzystywać  domeny do wzmocnienia promocji swojego brandu czy produktu.

3. Zdobędziesz markowy adres email

Ile razy proszono Cię o podanie adresu email? Bez niego Twoja wizytówka byłaby niekompletna. Do rozmów z klientami przez email powinieneś mieć domenę, która dowiedzie, że jesteś częścią prawdziwej firmy i oferujesz prawdziwe usługi. Gdy wysyłasz email z domeny .STORE nie tylko wygląda on profesjonalnie, ale też wspiera Twoich sprzedawców, gdyż pomaga ominąć folder ze spamem.

Przykładowe adresy email z domeną .STORE:

  • james@toddlershoes.store
  • ella@yourhouse.store

Poza korzyściami brandingowymi, taki e-maile pozwalają użytkownikom w zapamiętaniu adresu i ułatwiają kontakt z Twoją firmą czy odwiedzenie strony www.

4. Wspomoże Twoje SEO

Jednym z podstawowych czynników SEO są słowa kluczowe. Od Twojego URL po treść Twojej strony www, właściwe frazy odgrywają znaczącą rolę w zdobywaniu pozycji witryny w top 10 wynikach w Google. Jedną z najważniejszych korzyści z domeny .STORE jest to, że mówi ona wprost czym się zajmujesz. Fraza znajdująca się po kropce ma duże znaczenie w tym jak postrzega domenę użytkownik. Rozszerzenie takie dostarcza informacji, buduje zaufanie. Ponadto domeny pełne słów kluczowych z większą łatwością pozyskują wartościowe backlinki, co daje prawdziwego kopa SEO Twojej stronie.

5. Zostaniesz wpisany do Startup League

Startup League to inicjatywa, która ma na celu dostarczanie szerokiego zakresu marketingowego wsparcia najbardziej obiecującym, wczesnym start-upom. Zawierają się w tym marketingowe gadżety, sponsoring wystąpień na niektórych z największych wydarzeń, które pokażą Cię setkom potencjalnych inwestorów. Pozwala to postawić Twój pomysł na biznes w świetle reflektorów i jest potężną strategią wejścia na rynek dla Twojego start-upu.

Czas zdobyć swoją domenę .STORE

Z domeną .STORE, Twoje szanse na stworzenie nazwy jaką tylko byś chciał są wysokie. Nie będziesz musiał pomijać lub dodawać litery do swojej wymarzonej nazwy. Domeny z .STORE mogą być krótkie, są o wiele bardziej profesjonalne i łatwe do zapamiętania.

Zastosuj domenę .STORE by wzmocnić swój online marketing i odróżnij się od konkurencji. Zamów ją teraz na Domeny.pl.

Wybrałeś już adres internetowy? Posiadając domenę, czas przekierować ją na serwer. W domeny.pl możesz każdy pakiet przetestować na okres 14 dni. Korzystaj z: hostingu www, serwera dedykowanego bądź serwera VPS.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
5 Liczba ocen: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Domeny

Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę spamu?

Budując i rozwijając swoją ofertę, zależy Ci aby domena była dostępna 24h, a kontakt z Klientami poprzez skrzynkę mailową skuteczny i szybki. Niekiedy zdarzyć się może, że domena znalazła się na liście spamu.

Czytaj dalej >>
Ciekawe transakcje na rynku domen

Ciekawe transakcje na rynku domen

Wydaje Ci się, że rejestracja domeny internetowej to tylko niezbędny element obecności online? Stawiasz stronę i potrzebujesz domeny. Otóż nie! O tym, że domena może być dobrym sposobem na biznes mówią wartości transakcji, które odnotowujemy na rynku domen. Zobacz najciekawsze.

Czytaj dalej >>
Itaka. Świadomie do celu

Itaka. Świadomie do celu

Itaka od 32 lat kreuje dla nas niezapomniane doświadczenia podróżnicze. Zaszczytny tytuł lidera wśród polskich biur podróży zobowiązuje do ciągłego poszerzania portfolio usług. Nie mniej ważna jest świadoma obecność w sieci i ciągłe podejmowanie działań wspierających bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj dalej >>