Święta to okres porządków. Spotkania w rodzinnym gronie przy wigilijnym stole, poprzedzamy okresem wzmożonej aktywności. Sprzątamy domy i mieszkania, nadrabiamy zaległości, naprawiamy relacje z najbliższymi. Możemy wykorzystać ten czas, by zająć się również tym, co nagromadziliśmy w minionych miesiącach w Internecie. Zróbmy porządki na serwerze!

Z pomocą przychodzą odmienione serwery od Domeny.pl. Gdy zaczynasz zastanawiać się Gdzie się to wszystko pomieści? czas przyjrzeć się tej propozycji.


Wybierz serwer dla siebie

Wraz ze wzrostem swoich potrzeb, możesz dopasować rozwiązanie idealnie do nich skrojone. Wybór rozpoczynający się od 30 GB przestrzeni dyskowej, aż do 120 GB bez limitu transferu, pozwoli Ci pomieścić wszystko na czym Ci zależy. Zaczynając od firmowej strony www, poprzez pocztę e-mail, a na bogatej kolekcji zdjęć z wakacji skończywszy.

Święta to czas beztroski, dlatego nie ograniczaj się długoterminowymi umowami i weź serwer dokładnie na tyle na ile potrzebujesz: 1, 2, 3 lub nawet 36 miesięcy. W dowolnym momencie możesz przedłużyć ten okres lub nie przedłużyć usługi, gdy już nie będzie Ci potrzebna.

Zobacz propozycję serwerów od Domeny.pl już teraz i wybierz serwer dla siebie.

W domeny.pl możesz każdy pakiet przetestować na okres 14 dni. Korzystaj z: hostingu www, serwera dedykowanego bądź serwera VPS.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Hosting

Jaki hosting wybrać?

Jak wybrać hosting? Zobacz nasze wskazówki

Mając domenę, czas przekierować ją na serwer. Stawiasz pierwsze kroki w projekcie www? A może jesteś na etapie poszukiwania nowego rozwiązania? Szybki i niezawodny hosting to podstawa działania Twojej strony, bloga czy sklepu.

Czytaj dalej >>
Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Codziennie na nasze skrzynki spływają dziesiątki, a nawet setki wiadomości e-mail. Część z nich zostanie pominięta, niezauważona, część uznamy za spam, a część będą stanowiły różne formy nadużyć. Aby wspomóc firmy w ...

Czytaj dalej >>
Skąd brać słowa kluczowe do optymalizacji strony www

Domena a hosting

Zastanawiasz się czym się różni domena od hostingu? Domena to, najprościej najprościej mówiąc adres Twojej strony internetowej. Hosting, to usługa zapewniająca jej pełną widoczność i dostępność w sieci.

Czytaj dalej >>