Święta to okres porządków. Spotkania w rodzinnym gronie przy wigilijnym stole, poprzedzamy okresem wzmożonej aktywności. Sprzątamy domy i mieszkania, nadrabiamy zaległości, naprawiamy relacje z najbliższymi. Możemy wykorzystać ten czas, by zająć się również tym, co nagromadziliśmy w minionych miesiącach w Internecie. Zróbmy porządki na serwerze!

Z pomocą przychodzą odmienione serwery od Domeny.pl. Gdy zaczynasz zastanawiać się Gdzie się to wszystko pomieści? czas przyjrzeć się tej propozycji.


Wybierz serwer dla siebie

Wraz ze wzrostem swoich potrzeb, możesz dopasować rozwiązanie idealnie do nich skrojone. Wybór rozpoczynający się od 30 GB przestrzeni dyskowej, aż do 120 GB bez limitu transferu, pozwoli Ci pomieścić wszystko na czym Ci zależy. Zaczynając od firmowej strony www, poprzez pocztę e-mail, a na bogatej kolekcji zdjęć z wakacji skończywszy.

Święta to czas beztroski, dlatego nie ograniczaj się długoterminowymi umowami i weź serwer dokładnie na tyle na ile potrzebujesz: 1, 2, 3 lub nawet 36 miesięcy. W dowolnym momencie możesz przedłużyć ten okres lub nie przedłużyć usługi, gdy już nie będzie Ci potrzebna.

Zobacz propozycję serwerów od Domeny.pl już teraz i wybierz serwer dla siebie.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Hosting

Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Codziennie na nasze skrzynki spływają dziesiątki, a nawet setki wiadomości e-mail. Część z nich zostanie pominięta, niezauważona, część uznamy za spam, a część będą stanowiły różne formy nadużyć. Aby wspomóc firmy w ...

Czytaj dalej >>
WooCommerce. Sklep na WordPressie

WooCommerce. Sklep na WordPressie

WooCommerce, to rozwiązanie za pomocą, którego stworzysz sklep internetowy na WordPressie. Zwłaszcza teraz, gdy ścieżka zakupowa konsumentów przesunęła się do świata online, rozwiązanie zyskuje szczególnego znaczenia.

Czytaj dalej >>
Filtry antyspamowe w Domeny.pl

Filtry antyspamowe w Domeny.pl

Wiadomości typu SPAM dezorganizują naszą pracę. Rocznie, tracimy aż 19 godzin na walkę z nim. Jak skutecznie chronić się przed niechcianymi wiadomościami? Zobacz nasz przegląd filtrów antyspamowych.

Czytaj dalej >>