Szukasz taniego serwera VPS? To świetnie, bo od września 2017 w ofercie Domeny.pl VPS możesz mieć już od 17,99 zł / m-c, a biorąc go na pełny rok cena per miesiąc spada do 14,99 zł, gdyż przy umowie rocznej dwa miesiące są bez opłat. Brzmi dobrze? Dowiedz się więcej o naszych maszynach.


Najtańszy VPS w ofercie

Podane we wstępie ceny odnoszą się do najtańszego w naszej ofercie VPS-a, a jest nim plan BRONZE najpopularniejszego VPS-a typu Root. Za 17,99 otrzymujesz:

  • procesor 2 GHz
  • dysk SSD 20 GB
  • 2 GB RAM


Drugi najtańszy VPS to także plan BRONZE VPS-a typu KVM. Za 22,99 otrzymujesz:

  • procesor 2,4 GHz
  • dysk SSD 20 GB
  • 2 GB RAM
  • Backup FTP 50 GB na zewnętrznym urządzeniu


VPS darmowy przez 2 miesiące

Każdy z serwerów VPS dostajesz na 2 miesiące bez opłat decydując się na umowę roczną. Innymi słowy płacisz za 10 miesięcy, a korzystasz przez 12. Im wyższy plan, tym większa oszczędność.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Hosting

Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Codziennie na nasze skrzynki spływają dziesiątki, a nawet setki wiadomości e-mail. Część z nich zostanie pominięta, niezauważona, część uznamy za spam, a część będą stanowiły różne formy nadużyć. Aby wspomóc firmy w ...

Czytaj dalej >>
porady domeny.pl

Domena a hosting

Zastanawiasz się czym się różni domena od hostingu? Domena to, najprościej najprościej mówiąc adres Twojej strony internetowej. Hosting, to usługa zapewniająca jej pełną widoczność i dostępność w sieci.

Czytaj dalej >>
WooCommerce. Sklep na WordPressie

WooCommerce. Sklep na WordPressie

WooCommerce, to rozwiązanie za pomocą, którego stworzysz sklep internetowy na WordPressie. Zwłaszcza teraz, gdy ścieżka zakupowa konsumentów przesunęła się do świata online, rozwiązanie zyskuje szczególnego znaczenia.

Czytaj dalej >>