Szukasz taniego serwera VPS? To świetnie, bo od września 2017 w ofercie Domeny.pl VPS możesz mieć już od 17,99 zł / m-c, a biorąc go na pełny rok cena per miesiąc spada do 14,99 zł, gdyż przy umowie rocznej dwa miesiące są bez opłat. Brzmi dobrze? Dowiedz się więcej o naszych maszynach.


Najtańszy VPS w ofercie

Podane we wstępie ceny odnoszą się do najtańszego w naszej ofercie VPS-a, a jest nim plan BRONZE najpopularniejszego VPS-a typu Root. Za 17,99 otrzymujesz:

  • procesor 2 GHz
  • dysk SSD 20 GB
  • 2 GB RAM


Drugi najtańszy VPS to także plan BRONZE VPS-a typu KVM. Za 22,99 otrzymujesz:

  • procesor 2,4 GHz
  • dysk SSD 20 GB
  • 2 GB RAM
  • Backup FTP 50 GB na zewnętrznym urządzeniu


VPS darmowy przez 2 miesiące

Każdy z serwerów VPS dostajesz na 2 miesiące bez opłat decydując się na umowę roczną. Innymi słowy płacisz za 10 miesięcy, a korzystasz przez 12. Im wyższy plan, tym większa oszczędność.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Hosting

Jaki hosting wybrać?

Jak wybrać hosting? Zobacz nasze wskazówki

Mając domenę, czas przekierować ją na serwer. Stawiasz pierwsze kroki w projekcie www? A może jesteś na etapie poszukiwania nowego rozwiązania? Szybki i niezawodny hosting to podstawa działania Twojej strony, bloga czy sklepu.

Czytaj dalej >>
Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Certyfikaty VMC i BIMI. Twoje logo w Gmailu

Codziennie na nasze skrzynki spływają dziesiątki, a nawet setki wiadomości e-mail. Część z nich zostanie pominięta, niezauważona, część uznamy za spam, a część będą stanowiły różne formy nadużyć. Aby wspomóc firmy w ...

Czytaj dalej >>
Skąd brać słowa kluczowe do optymalizacji strony www

Domena a hosting

Zastanawiasz się czym się różni domena od hostingu? Domena to, najprościej najprościej mówiąc adres Twojej strony internetowej. Hosting, to usługa zapewniająca jej pełną widoczność i dostępność w sieci.

Czytaj dalej >>