Z dniem 30 maja 2020 roku wygaśnie ważność Roota AdTrust. Do tego czasu wszystkie aplikacje lub instalacje zależne od niego muszą zostać zaktualizowane.

Sytuacja nie wpłynie na komfort użytkowników. Standardowy root firmy Sectigo zapewni poprawne działanie. W nietypowych przypadkach Sectigo oferuje nową opcję podpisywania krzyżowego (cross-signing) z rootem AAA, który wygasa dopiero w 2038 r.

Przejdziemy do zapewnienia certyfikatu krzyżowego, który korzysta z katalogu głównego „Usługi certyfikatów AAA”, który wygasa dopiero w 2038 roku. Rozpoczniemy udostępnianie tego nowego certyfikatu krzyżowego od czwartku 30 kwietnia.

Sectigo.com

Jeśli korzystasz z Sectigo Twój certyfikat będzie normalnie działał także po upływie wskazanego terminu. Nie musisz podejmować żadnej aktywności. Wszyscy bowiem nowi klienci i systemy operacyjne korzystają z nowych rootów COMODO i USERTrust. Ich ważność wygasa dopiero w 2038 r. W zdecydowanej większości przypadków standardowy root firmy Sectigo oferuje pełne wsparcie klienta. W nietypowych przypadkach zapewni opcję podpisywania krzyżowego (cross-signing) z rootem AAA.

Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Aktualności

jak założyć firmę w 2021 roku

Jak założyć firmę w 2021 roku?

Jak założyć firmę w 2021 roku? On-line! Szybko i wygodnie przejdź formalności, nie wychodząc z domu. Wpisu do CEIDG możesz dokonać na 2 sposoby. Zobacz pokrótce, jak to wygląda.

Czytaj dalej >>
komunikacja z klientem. Strona www czy social media?

Komunikacja z Klientem: social media vs. strona internetowa

Strona internetowa czy social media? Traktuj te kanały komplementarnie, nigdy indywidualnie (substytucyjnie). Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego biznesu będzie połączenie obu form komunikacji.

Czytaj dalej >>
Standard BIMI. Przygotuj swoje logo

Standard BIMI. Przygotuj swoje logo

BIMI, czyli Brand Indicators for Message Identification to standard, za pomocą którego Twoja wiadomość e-mail obok treści, pokaże także logo Twojej marki. Jak przygotować właściwe logo?

Czytaj dalej >>