W dniach 26-28 września 2014 Szczyrk stał się miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji PHPCon 2014. Domeny.pl miały zaszczyt bycia sponsorem całego wydarzenia.


Zlot entuzjastów języka PHP w Szczyrku

PHP COn. Spotkanie IT

Konferencja PHPCon 2014 to ogólnopolskie spotkanie konferencyjne programistów. Jego celem jest integracja środowisk osób związanych z PHP oraz środowiska biznesowego zainteresowanego praktycznym wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 500 uczestników. Wydarzenie organizowane jest by wesprzeć wymianę doświadczeń i pomysłów. Stanowi idealną platformę wymiany kontaktów.

Wydarzenie organizowane jest by wesprzeć wymianę doświadczeń i pomysłów. Stanowi idealną platformę wymiany kontaktów.

Jak co roku PHPCon PL miał charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. 3 dni warsztatów i prelekcji doświadczonych specjalistów. Wśród nich nie mogło zabraknąć naszego zespołu programistów. Nasi reprezentanci pojechali tam nie tylko po to, aby miło spędzić czas, ale także pogłębić swoją wiedzę na temat języka PHP. – Najbardziej interesowało nas Symfony, z racji używania tego frameworka od kilku lat – jednogłośnie stwierdziły osoby z zespołu Domeny.pl . Oprócz tego zostały poruszone tematy związane ze skalowalnością aplikacji internetowych, wykorzystaniem API i zarządzaniu projektami.

Domeny.pl na konferencji PHPCon

Weekend upłynął wszystkim uczestnikom w miłej atmosferze. Organizator zadbał nie tylko o wysoki poziom wiedzy i świetnych specjalistów, ale także o pełne wyżywienie, włączając w to potrawy z grilla i darmowe piwo 😉

Konferencja PHPCon

więcej informacji na temat wydarzenia: www.phpcon.pl

materiały z konferencji: www.phpcon.pl/2014/pl/materialy

Zlot entuzjastów języka PHP w Szczyrku
Zlot entuzjastów języka PHP na konferencja PHPCon
Spotkanie PHPCon
Jak podobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj najnowsze wpisy w kategorii Aktualności

Ciekawe transakcje na rynku domen

Ciekawe transakcje na rynku domen

Wydaje Ci się, że rejestracja domeny internetowej to tylko niezbędny element obecności online? Stawiasz stronę i potrzebujesz domeny. Otóż nie! O tym, że domena może być dobrym sposobem na biznes mówią wartości transakcji, które odnotowujemy na rynku domen. Zobacz najciekawsze.

Czytaj dalej >>
Zagrożenia w internecie. Mapa anty(bezpieczeństwa).

Zagrożenia w Internecie. Mapa (anty)bezpieczeństwa

Zagrożenia w internecie. Jak wygląda globalna mapa (anty)bezpieczeństwa. Co powinno nas zaniepokoić? Zobacz nasz przegląd ostatnich ataków w sieci.

Czytaj dalej >>
Rynek domeny .pl [2Q2020]

Rynek domeny .pl [2Q2020]. Podsumowanie

NASK opublikował raport i podsumował drugi kwartał 2020 roku. Jak rozwijał się rynek domeny .pl? Co się zmieniło? Z jakich usług najczęściej korzystali abonenci i kim właściwie oni są? Zobaczcie krótkie podsumowanie raportu.

Czytaj dalej >>