Dlaczego warto wybrać .co

Z domeną .co zarejestrowano już prawie 3 miliony adresów. To popularne rozszerzenie, pierwotnie przypisane do Kolumbii, od 10 lat podbija świat. Dlaczego?

Cena netto
99 ,95

Powiązana z IT

Domena .co jest popularna wśród technologicznych start-upów, a także znanych marek tworzących swoje kanały social lub mobile, np. Twitter – t.co, Google – g.co, Amazon – a.co, Snapchat – s.co, Ro - ro.co

Najbliższa .com

Domena .co - podobna do .com - jest rozpoznawalna na całym świecie i kojarzona jako skrót od słów: COmpany, COrporation czy COmmerce. Zdecyduj się na to rozszerzenie i zyskaj międzynarodowe uznanie, łatwość w zapamiętaniu i rozpoznawalność w sieci.

Dostępna

Dopiero od 2010 roku domena ta jest powszechnie dostępna do rejestracji - bez restrykcji i wymagań. Oznacza to, że o wiele łatwiej znaleźć z nią wolną nazwę niż na przykład z .com. Dzięki temu szybciej stworzysz wymarzony adres!

Krótka

To zaledwie dwuznakowe rozszerzenie pozwoli Ci zarejestrować krótszy, a przez to łatwiejszy do zapamiętania i zapisania adres.

Globalna

Mimo że .co zaczynała jako domena krajowa (ccTLD), obecnie rozpoznawana jest na całym świecie, a wyszukiwarki traktują ją jako domenę globalną (TLD)

Łatwa do pozycjonowania

Ponieważ więcej nazw jest z nią dostępnych z większym prawdopodobieństwem stworzysz z nią adres o nazwie Twojej firmy lub z użyciem słów kluczowych.

Daj się zainspirować!

Domena .co – wszystko, co chciałbyś wiedzieć

Domena .co – wszystko, co chciałbyś o niej wiedzieć

Domena .co to ciekawy przypadek domeny krajowej, która stosowana jest jak globalna. CO przypisana jest do Kolumbii. Jednocześnie jest stosowana jako zamiennik dla .COM, ze względu na podobieństwo do niej - i większą dostępność.

Czytaj dalej >>
Domena a pozycjonowanie. Mity SEO i fakty od Google

Domena a pozycjonowanie. Mity SEO i fakty od Google

Kupujesz domenę i chcesz, aby wspierała ona pozycjonowanie Twojej strony www? Zastanawiasz się czy nazwa domeny lub jej rozszerzenie mają wpływ na SEO? Czy w ogóle jest jakiś związek między domeną a pozycjonowaniem?

Czytaj dalej >>
Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Jak wybrać domenę. Te 4 kroki Cię naprowadzą

Planujesz kupić domenę i nie wiesz jaką wybrać? Zapewne Twoja pierwsza myśl to ".pl" lub ".com", ale to nie zawsze najlepszy wybór. Warto wziąć pod uwagę swoją formę działalności, obszar geograficzny i charakter działania.

Czytaj dalej >>

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!