Znajdź wolną domenę:

Domena .Eu

Domena .eu nadaje wiarygodności biznesowej, wskazując na prowadzenie działalności zgodnie z europejskimi standardami handlowymi. Domena .eu pozwala na poszerzenie grona potencjalnych klientów poprzez dotarcie do firm z 28 rynków UE.

Domeny z rozszerzeniem .eu sygnalizują funkcjonowanie firmy w skali europejskiej. Jeśli Twoja działalność jest otwarta na klientów międzynarodowych, szczególnie na terenie Europy, wybierz swój adres już dziś.

Cennik domen

Domena .eu 19,95 zł
ceny netto wg cennika promocji Domenobranie XVIII za pierwszy rok abonamentu

Regulamin promocji Domenobranie XVIII

Dlaczego domena .eu?

Pozyskujesz
międzynarodowych
klientów

Strona z domeną .eu daje możliwość dotarcia do klientów spoza Polski. Wysyła jasny sygnał, że komunikacja w różnych językach nie stanowi problemu dla firmy, dzięki czemu ruch na stronie będzie większy.

Dotrzesz do
28 rynków ue

Dzięki rozszerzeniu .eu będziesz mógł przedstawić swoją ofertę na wszystkich rynkach europejskich. Zdobędziesz nowe doświadczenia oraz poszerzysz swoje kontakty. To naprawdę dobra inwestycja.

Zyskujesz
Europejski standard

Domena .eu daje pewność, że jej właścicielem jest firma z obszarów UE, która podlega prawu unijnemu. Transakcje z nią stają się bezpieczne, a jako partner biznesowy zyskuje ona na wiarygodności.

Ze względu na regulacje unijne, każdy użytkownik internetu może sprawdzić dane kontaktowe firmy, która posiada strony .eu firma od początku staje się tym samym wiarygodną stroną biznesową.

Odzyskaj domenę .EU

1

Usługa prowadzenia postępowania arbitrażowego ADR pozwala wywalczyć dla swojej firmy/organizacji domenę internetową Unii Europejskiej. Wiele firm i instytucji nie może pozwolić sobie na brak domeny .eu, ale droga postępowania może ich przerastać. W odpowiedzi na to powstała usługa, dzięki której całością sprawy zajmują się specjaliści.

2

Zgodnie z przepisami wystąpienie do ADR przeciwko innemu podmiotowi jest uzasadnione w przypadkach, gdy: nazwa zarejestrowanej domeny jest identyczna lub myląca z posiadanymi krajowymi lub wspólnotowymi znakami towarowymi, oznaczeniami geograficznymi i oznaczeniami przedsiębiorstwa lub gdy nazwa domeny została zarejestrowana przez jej właściciela bezprawnie albo bez uzasadnionego interesu domena została zarejestrowana lub używana jest w złej wierze.

3

Walka i odzyskanie domeny przyczyni się do umocnienia pozytywnego wizerunku Państwa organizacji. Wiele polskich instytucji niestety odpuszcza i rezygnuje z odzyskania. Takie działanie niestety przyczynia się do złego publicity (negatywne artykuły w prasie i komentarze na forach internetowych). Nasi specjaliści pomogą Ci w przejściu przez procedurę i odzyskaniu domeny.

Formularz kontaktowy

Trwa wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
{{ label }}
  • {{ category.label }}