Ktoś wyprzedził Cię
w rejestracji domeny?
Nic straconego.
Załóż „Opcję” i przejmij adres.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Znajdź wolną domenę:

Domeny regionalne są idealnym rozwiązaniem dla firm lokalnych. Podkreślają siedzibę firmy, dzięki czemu łatwiej jest odszukać ofertę potencjalnym klientom. Dodatkową korzyścią jest ich cena, która zmieści się w każdym nawet najmniejszym budżecie.

Domeny regionalne są utworzone dla każdego miasta oraz województwa, co daje szeroki wybór domen i możliwość dobrania odpowiedniej dla siebie: krótkiej i łatwej do zapamiętania.

Cennik

Domeny regionalne 3,95 zł
ceny netto wg cennika promocji Domenobranie XVII za pierwszy rok abonamentu

Regulamin promocji Domenobranie XVII

Dlaczego domeny regionalne?

Bądź bliżej klientów

Jeśli działasz lokalnie, prowadzisz mały biznes - domena regionalna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki odpowiednio dobranej domenie Klient od razu pozna obszar Twojego działania. Posiadasz warsztat samochody? Prowadzisz restaurację? A może świadczysz usługi księgowe? Twój klient jest tuż obok Ciebie. Dzięki domenie regionalnej szybko znajdzie Ciebie i Twoją firmę w swojej okolicy. Bądź najlepiej rozpoznawalną marką w swoim regionie!

Zdobądź dobry adres

Wymarzony adres www jest już zajęty w najpopularniejszych domenach? Sprawdź w domenie regionalnej! Wybierając domenę z końcówką regionalną otrzymujesz szerszą ofertę nazw do wyboru. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni adres dla siebie. Powinien być związany z Twoją usługą i obszarem działań. Klienci z łatwością zapamiętają adres, składający się ze słów kluczowych i nazwy miasta. Dzięki temu Twoja firma z łatwością zajmie wysoką pozycję w wyszukiwarkach. Cenne adresy czekają na Ciebie.

Obniżaj koszty

Korzystaj z okazji i kupuj taniej. Domeny regionalne mają niższe ceny od domen ogólnych. Wybierając domenę z końcówką regionalną zaoszczędzasz. Ceny są dostosowane do małych przedsiębiorstw, dzięki czemu promocja w Internecie jest dostępna dla każdego. Rejestruj już za 3,95 zł netto, a odnawiaj za jedyne 39,99 zł netto. Oszczędzaj, aby zarabiać! Dzięki temu możesz przeznaczyć pozostałe środki na kolejne domeny. Posiadając pakiet domen chronisz się przed konkurencją i przyciągasz więcej nowych klientów.

Bądź wszędzie

Twoja firma ma kilka oddziałów w różnych miastach? Każda filia może mieć własny, wyjątkowy adres dopasowany do potrzeb lokalnych klientów:

  • twojafirma.szczecin.pl
  • twojafirma.warszawa.pl
  • twojafirma.wroclaw.pl

Dzięki temu potencjalny Klient szybko odnajdzie właściwy adres do którego ma się udać po poradę. Co więcej każdy oddział może wprowadzić osobną ofertę dostosowaną do danego regionu, co zwiększy Twoje szanse przebicia się przez konkurencję.

Formularz kontaktowy

Trwa wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
{{ label }}
  • {{ category.label }}