Masz konto w serwisach
Facebook i Twitter?
Dodaj Domeny.pl do obserwowanych.
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Hosting joomla

Hosting Joomla! to rozwiązanie stworzone z myślą o tym CMS-ie. Bez niepotrzebnych dodatków, które podniosłyby cenę, a mimo to zapewniające bezproblemowe funkcjonowanie strony zbudowanej na tym systemie.

Serwer oferowany w tej usłudze jest odpowiedni zarówno dla blogów czy małych stron stworzonych na Joomla!, jak i dużych witryn korzystających z dużej liczby komponentów, modułów i pluginów.

Wybierając Hosting Joomla! otrzymujesz miejsce dedykowane pod wymagania tego systemu, a jednocześnie pewność prawidłowego funkcjonowania Twojej strony internetowej.

 

Bonusy w pakiecie:

Specyfikacja serwerów
Regulamin promocji

{{ prod.name }}

{{ prod.size }}

{{ prod.count }}

{{ prod.email }}

zł/mscnetto

oszczędzasz
zł/netto

Kod rabatowy 50% FOKUS
Kod rabatowy Webpozycja.pl
Transfer bez limitu
Domena .PL lub .EU x 1

W hostingu Joomla brak dostępu do FTP. Zarządzanie usługą odbywa się za pomocą wbudowanych mechanizmów zawartych w oprogramowaniu.
Jeśli dostęp do FTP jest Ci niezbędny wybierz Serwer wirtualny Zobacz ofertę »

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HOSTING JOOMLA?

Prosta instalacja

Nie musisz być webmasterem, żeby zainstalować Joomla! Jego instalacja na tym hostingu to tylko kilka kliknięć

Bezawaryjność

Zapewniamy sprawność Hostingu Joomla!, który został skonfigurowany specjalnie na potrzeby tego CMS-a

Bonusy

Wybierając Hosting Joomla! w cenie otrzymujesz pakiet korzyści, a w nim m.in. domenę .pl lub .eu na rok

DLACZEGO STRONA NA JOOMLA?

NIESPOTYKANA POPULARNOŚĆ

Joomla! została już pobrana ponad 50 mln razy i liczba ta stale rośnie dzięki licznej społeczności skupionej wokół systemu. Nic dziwnego. Joomla przez szereg lat zdobyła nagrody dla najlepszego oprogramowania CMS Open Source

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI

Do stworzenia strony internetowej nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy w zakresie kodowania, wszystko zmienisz w Panelu, a do dyspozycji masz ponad 8000 modułów i pluginów oraz multum szablonów

WSPARCIE

Joomla! oznacza „razem!” i faktycznie stoi za nią rzesza deweloperów, webmasterów, którzy tworzą pomocną społeczność. Masz pytanie dotyczące tego CMS-a? – bez problemu znajdziesz na nie odpowiedź

Joomla! to ceniony i lubiany system CMS do zarządzania treścią strony. Z uwagi na łatwość obsługi, dużą dostępność materiałów pomocniczych i niespotykaną wszechstronność Joomla! jest powszechnie wybierana zarówno do niewielkich projektów, jak i dużych serwisów.

Hosting Joomla! w Domeny.pl oferuje pełną kompatybilność z wymaganiami tego systemu CMS zarówno dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Joomla, jak i dla doświadczonych developerów.

SPOŁECZNOŚĆ ROZWIJAJĄCA SYSTEM

Jednym z największych atutów systemu Joomla! jest duża społeczność skupiona wokół niej. Są to ludzie zainteresowani rozwijaniem systemu i zwiększaniem jego możliwości. Dlatego w łatwy sposób można znaleźć pluginy i szablony odpowiadające wymaganiom i potrzebom użytkowników Joomla! CMS.

Liczba dodatków do stron, które można oprzeć na hostingu Joomla! stale rośnie, a te które dostępne są już teraz, są regularnie aktualizowane i udoskonalane. Podobnie jest z szablonami, które nieustannie dostosowywane są do nowych wymagań i zmieniających się trendów.

Duża społeczność wokół Joomla! to również gwarancja szybkiego uzyskania pomocy i znalezienia odpowiedzi na każde pytanie. Jeżeli zdecydujesz się zamówić hosting Joomla!, Ty również do niej dołączysz.