Masz konto w serwisach
Facebook i Twitter?
Dodaj Domeny.pl do obserwowanych.
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Hosting PrestaShop stworzony został specjalnie z myślą o tym oprogramowaniu. Zapewnia ciągłe działanie sklepu przy jednoczesnym odciążeniu usługi ze zbędnych dodatków.

Hosting PrestaShop

Serwer oferowany w tej usłudze jest odpowiedni zarówno dla małych jak i dużych sklepów działających w środowisku PrestaShop.

Wybierając Hosting PrestaShop otrzymujesz miejsce umożliwiające Ci sprawne rozwijanie i zarządzanie tym systemem, a jednocześnie pewność, że Twój sklep będzie działał prawidłowo i bez przestojów.

 

Bonusy w pakiecie:

Specyfikacja serwerów
Regulamin promocji

{{ prod.name }}

{{ prod.size }}

{{ prod.count }}

{{ prod.email }}

zł/mscnetto

oszczędzasz
zł/netto

Kod rabatowy 50% FOKUS
Kod rabatowy Webpozycja.pl
Transfer bez limitu
Domena .PL lub .EU x 1

W hostingu PrestaShop brak dostępu do FTP. Zarządzanie usługą odbywa się za pomocą wbudowanych mechanizmów zawartych w oprogramowaniu.
Jeśli dostęp do FTP jest Ci niezbędny wybierz Serwer wirtualny Zobacz ofertę »

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HOSTING PRESTASHOP?

Prosta instalacja

Aby zainstalować PrestaShop na tym hostingu wystarczy tylko kilka kliknięć. Wiedza specjalistyczna nie jest tu potrzebna

Sprawność

Zapewniamy niezawodność Hostingu PrestaShop, który został skonfigurowany specjalnie na potrzeby tego systemu e-commerce

Bonusy

Wybierając Hosting PrestaShop zyskujesz dodatkowo domenę .pl lub .eu na rok, a także zniżki na marketingowe narzędzia

DLACZEGO SKLEP NA PRESTASHOP?

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Cechą PrestaShop jest przyjazny panel klienta. W jednym miejscu masz szybki i łatwy dostęp do statystyk, rabatów, systemu płatności, zarządzania wyglądem sklepu, itp.

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Presta to tysiące darmowych i płatnych szablonów, które możesz plastycznie dostosowywać. Z kolei dostępne moduły ułatwiają kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w Twoim sklepie

NIEBYWAŁA POPULARNOŚĆ

Tego systemu używa obecnie 250.000 sklepów na całym świecie, w 60 językach, a rozwija go społeczność licząca ponad 800.000 miłośników

PrestaShop to najpopularniejsza platforma e-commerce na świecie, dzięki której każdy może stworzyć i zarządzać sklepem internetowym. Już ponad 250.000 e-sklepów na całym świecie korzysta z tego systemu. Presta oferuje ponad 300 wbudowanych dodatków wspierających zarządzanie produktami, płatnościami, wysyłką czy dostawcami. Pozwala też na integrację z różnymi systemami zewnętrznymi jak np. Allegro, Google Merchant Center, Subiekt czy porównywarkami cen jak Ceneo, Nokaut, Skąpiec.

Jeśli nie masz pomysłu na jakim systemie otworzyć swój pierwszy e-sklep PrestaShop jest dobrym wyborem. Przede wszystkim na wspomnianą możliwość rozbudowy, a także łatwość obsługi i brak kosztów stałych. Ten system pobierzesz za darmo.

PANEL ADMINISTRACYJNY PRESTASHOP

Panel administracyjny PrestaShop to Twój najlepszy przyjaciel. Będziesz z nim spędzał wiele czasu, który przełoży się na wzrost sprzedaży i zadowolenie klientów.

Twórcy PrestaShop zadbali o to, aby wszelkie funkcjonalności panelu były optymalnie zlokalizowane, zapewniając prosty i szybki dostęp do najważniejszych opcji. W panelu możesz nie tylko dodać nowe produkty wraz z opisami zdjęć i atrybutami, ale także uzyskać szczegółowe raporty na temat sprzedaży i odwiedzin sklepu.