Chcesz wiedzieć ile możesz
zarobić na swojej domenie?
Usługa „Wycena domen” pozwoli
Ci poznać jej wartość.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

O firmie

Spółka Domeny.pl powstała w 1997 roku w Krakowie i do dziś jej miejsce się nie zmieniło. Impulsem do działania była fascynacja nowo powstającym rynkiem usług internetowych.

Podjęcie inwestycji w infrastrukturę, otwarcie na nowe usługi sprawiły, że spółka w ciągu kilku lat zmieniła się w prężnie działające przedsiębiorstwo . Dziś jesteśmy jedyną, polską firmą IT z tak dużym doświadczeniem na krajowym rynku. Oferujemy swoje usługi również zagranicą. Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich firm działająca na rzecz bezpiecznego Internetu.

Od początku istnienia działamy w Polsce, w Krakowie.
Tu tworzymy nowe miejsca pracy.

Wywiązujemy sie z zobowiązań publiczno prawnych zasilając budżet naszego miasta. Nie bez znaczenia jest fakt, że nasze serwerownie są usytuowane w na terenie Polski.

Staramy się budować świadomość ekologiczną związaną z rozwiązaniami IT. Stworzyliśmy specjalną akcję sadzenia drzew - „Zielonym do góry”, aby wspierać rozwój terenów zielonych w naszym kraju.

W codziennej pracy staramy się oferować wartościowe produkty i ciągle inwestować w rozwój.

Z dumą wspieramy polskie przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom zwiększamy potencjał gospodarczy kraju i budujemy jej innowacyjność w zakresie nowych technologii.