Trwa wyszukiwanie

Czy SiteLock spowalnia stronę?


Nie. Dzięki temu, że skanowanie strony odbywa się bezpośrednio na serwerach SiteLock, proces ten nie ma wpływu na wydajność serwera, na którym umieszczona jest strona. Nie powoduje jej obciążenia, ani wydłużenia czasu ładowania.

Po zakończonej konfiguracji usługi realizowane jest pierwsze skanowanie strony www. Za pierwszym razem może zająć więcej czasu, jednak wraz z kolejnymi skanami strony, SiteLock pobiera jedynie informacje o nowych lub zmodyfikowanych plikach, dzięki czemu proces trwa krócej. Dodatkowo skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania oraz wirusów odbywa się w godzinach nocnych, dzięki czemu cały proces wykonywany jest w czasie zwykle najmniejszego obciążenia serwerów i strony www.


Wybierz SiteLock

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!