Trwa wyszukiwanie

Czy warto posiadać domenę z polskimi znakami?

Domena z polskimi znakami pozwala Ci na wyróżnienie się wśród konkurencji. Dzięki niej pozbędziesz się problemów z przekształcaniem przez odbiorców nazwy działalności, co w przypadku użycia polskich liter jest częste. Domeny IDN dają Ci również możliwość szerszego wyboru adresu www, gdyż ogólne domeny często są już zarejestrowane.


Stawiając serwisy na dwóch domenach należy jednak pamiętać, że większy ruch będzie miała domena bez polskich znaków, niż z polskimi, ze względu na to, że użytkownicy zaznajomieni już z internetem, są przyzwyczajeni do tego, że w adresach www nie ma polskich znaków. Dodatkowo domenę bez polskich znaków łatwiej można wpisać w wyszukiwarce (nie trzeba dodatkowo klikać klawisza „alt”). Jednak zastanów się dobrze do jakiej grupy docelowej kierujesz swoje produktu. Dla nowych użytkowników internetu wpisywanie domeny z polskimi znakami może przychodzić bardziej naturalnie. Wraz ze wzrostem świadomości na temat IDNów - domen z polskimi znakami, ich popularność może wzrastać.


Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!