Trwa wyszukiwanie

Dodawanie ikon sieci społecznościowych


Twoja strona może kierować do 7 najpopularniejszych portali społecznościowych takich jak: Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Instagram, Pinterest i LinkedIn oraz do Skype.
 

Dodawanie ikon do nagłówka i stopkiAby pokazać ikony portali społecznościowych w stopce lub nagłówku użyj Magicznego Przycisku, wejdź w Ustawienia, wybierz zakładkę Strona, następnie Pokaż więcej opcji. Teraz wybierz zakładkę Media Społecznościowe. Podaj swoje nazwy w poszczególnych portalach i zaznacz, gdzie ikony mają się pojawiać. Zatwierdź przyciskiem Zastosuj Zmiany.

Możesz też najechać na Menu strony i z ikony koła zębatego wybrać Sieci Społecznościowe. W ten sposób dodasz je w nagłówku. Domyślnie kilka znajduje się też w stopce.

Dodawanie opcji Udostępniania i ŚledzeniaAby umożliwić użytkownikom Twojej strony udostępnianie jej treści w sieciach społecznościowych dodaj do strony moduł Share. Z kolei do umożliwienia śledzenia Cię (follow, like) dodaj Follow Us.

Share automatycznie generuje link do Twojej strony. Nie musisz go konfigurować. Natomiast w Follow Us musisz dodać linki do swoich profili w portalach społecznościowych.

Kliknij prawym przyciskiem myszki na ikonie Facebooka wybierz Insert/Edit link i podaj adres do Twojej strony na Facebooku. To samo zrób z pozostałymi portalami. Jeśli przykładowo nie posiadasz kanału na YouTube zwyczajnie wykasuj tą ikonę z paska.

Zmiany w modułach zatwierdź klikając na górze strony niebieską ikonę „fajeczki”.

Aby dodać dowolną wtyczkę z Facebooka, np. Page Plugin prezentujący okładkę Twojej strony na Facebooku, fanów i ostatnie wpisy - wejdź na stronę Social Plugins i pobierz swój kod typu pływająca ramka. Następnie umieść go na stronie używając aplikacji Dowolny Kod HTML.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!