Trwa wyszukiwanie

Edycja poczty dla wybranej domenyArtykuł dotyczy Panelu WebAs.


Edycja poczty dla wybranej domeny pozwoli Ci na skonfigurowanie przechwytywania poczty oraz globalne dla całej domeny ustawienia Antyspamu.

1. Przechwytywanie catch-all, pozwala na ustawienie przechwytywania wiadomości które zostały przesłane na nieistniejące adresy. Jeśli chcesz skorzystać z tej funkcji, przejdź w panelu WebAs do zakładki Usługi > Poczta > Domeny i kliknij w nazwę wybranej domeny.

2. W sekcji Konto domyślne dla domeny możesz wybrać czy wiadomości mają być przekazywane na adres w bieżącej domenie, czy tez na konto pocztowe w innej domenie, ostatnia opcja pozwala na zdefiniowanie tylko innej domeny na która zostaną przekazane wiadomości.

3. W ustawieniach poczty dla domeny możesz dodatkowo zdefiniować ustawienia Antyspamu dla wszystkich kont pocztowych w domenie.

Zaznacz opcję Włącz obsługę globalnych list antyspamowych po jej włączeniu możesz podać adresy kont pocztowych lub domen, z których bezwzględnie chcesz otrzymywać wiadomości (biała lista) lub nie (czarna lista).

4. Antyspam zaawansowany pozwala na włącznie Obsługi RBL, SPF i Greylist, więcej informacji na ten temat >
Dla każdego z zabezpieczeń możesz dodać wyjątki w postaci konto pocztowych lub domen.Konta pocztowe w edycji których zostały zdefiniowane parametry Antyspamu indywidualnie, nie korzystają z ustawień podanych w edycji ustawień poczty dla domeny.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!