Trwa wyszukiwanie

Edycja ustawień poczty dla domeny
  1. Edycja poczty dla wybranej domeny pozwoli Ci na skonfigurowanie przechwytywania poczty oraz globalne dla całej domeny ustawienia Antyspamu.


  2. Przechwytywanie catch-all, pozwala na ustawienie przechwytywania wiadomości które zostały przesłane na nieistniejące adresy. Jeśli chcesz skorzystać z tej funkcji, przejdź w panelu WebAs do zakładki Usługi > Poczta > Domeny i kliknij w nazwę wybranej domeny.


  3. W sekcji Konto domyślne dla domeny możesz wybrać czy wiadomości mają być przekazywane na adres w bieżącej domenie, czy tez na konto pocztowe w innej domenie, ostatnia opcja pozwala na zdefiniowanie tylko innej domeny na która zostaną przekazane wiadomości.


  4. W ustawieniach poczty dla domeny możesz dodatkowo zdefiniować ustawienia Antyspamu dla wszystkich kont pocztowych w domenie.

    Zaznacz opcję "Włącz obsługę globalnych list antyspamowych" po jej włączeniu możesz podać adresy kont pocztowych lub domen z których bezwzględnie chcesz otrzymywać wiadomości (biała lista) lub nie (czarna lista).


  5. Antyspam zaawansowany pozwala na włącznie Obsługi RBL, SPF i Greylist.
    Dla każdego z zabezpieczeń możesz dodać wyjątki w postaci konto pocztowych lub domen.Konta pocztowe w edycji których zostały zdefiniowane parametry Antyspamu indywidualnie, nie korzystają z ustawień podanych w edycji ustawień poczty dla domeny.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!