Trwa wyszukiwanie

Jak dodać Politykę prywatności w związku z RODO?W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) właściciele stron www zobowiązani są m.in. udostępnić Politykę prywatności, którą zwyczajowo podaje się w stopce witryny. Poniższa instrukcja podaje jak najprościej to zrobić.

  1. Zaloguj się do kreatora.

  2. Z Magicznego Przycisku wybierz Ustawienia, a z panelu po lewej stronie Dodaj nową podstronę.
    Nadaj nazwę, np. Polityka prywatności. Odhacz opcję Wyświetlaj tą stronę, aby nie pojawiła się w menu.
    Strona automatycznie się otworzy - możesz od razu dodać jej treść.

  3. Aby nadać jej przyjazny URL (adres) z Magicznego Przycisku wybierz Ustawienia, a w panelu po lewej stronie kliknij ikonę łańcucha przy nazwie podstrony. Wpisz np. polityka-prywatnosci. Zapisz zmiany.

  4. Przejdź teraz do edycji stopki strony. Nad Copyright napisz Polityka prywatności, następnie zaznacz ten tekst i kliknij ikonę łańcucha - system automatycznie doda link do podstrony /polityka-prywatnosci.
Jeśli Twoja strona posiada także formularz kontaktowy należy dodać klauzulę np. o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych". Aby to zrobić należy za pomocą aplikacji Kreator Formularzy utworzyć nowy formularz, dodać w nim - nad przyciskiem wysłania - funkcję Zaznaczenie o w/w treści.

RODO wprowadza także obowiązek szyfrowania danych osobowych (Artykuł 32 – Bezpieczeństwo). Najprostszym i najtańszym sposobem jest uruchomienie na stronie certyfikatu SSL. Jako właściciel kreatora stron Webster+ możesz skorzystać z automatycznej instalacji certyfikatu SSL na Twojej stronie.


Wybierz certyfikat SSL

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!