Trwa wyszukiwanie

Jak korzystać z poczty przez stronę www?


Jeśli posiadasz hosting w Domeny.pl i chcesz korzystać z ze swojej poczty przez przeglądarkę internetową wystarczy znać swoją domenę lub adres panelu WebAs. Domena Jeśli dysponujesz domeną, np. twoja-domena.pl, to adres, pod którym możesz się zalogować do poczty wygląda następująco:
http://poczta.twoja-domena.pl
Adres panelu WebAs Adres oparty o domenę może nie działać poprawnie, jeśli Twoja domena kieruje na inny serwer. W takim wypadku potrzebny będzie adres Twojego panelu WebAs. Aby go poznać zaloguj się do swojego panelu WebAs i sprawdź, jaki adres znajduje się w pasku przeglądarki. Przyjmuje on formę: https://webas12345.domeny.host, gdzie pod 12354 znajduje się Twój unikalny numer. W tym wypadku adres do logowania do poczty będzie wyglądał następująco:
https://poczta12345.domeny.host
Po wpisaniu adresu opartego o domenę czy panel WebAs, w pasku przeglądarki zobaczysz okno do logowania, w którym należy podać w całości adres e-mail oraz hasło do swojego konta pocztowego.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!