Trwa wyszukiwanie

Jak odnowić domenę?


Zaloguj się do Panelu Klienta. Kliknij Twoje produkty > Domeny. W odpowiedzi otrzymasz listę wszystkich swoich domen. Zaprezentowana tabelka zawiera informacje na temat daty rejestracji, daty wygaśnięcia, a także kolumnę Odnowienia. W tym miejscu masz możliwość odnowienia domeny. Przy interesującej Cię domenie kliknij przycisk Opłać i przejdź przez wszystkie kolejne kroki.Faktury proforma są wystawiane automatycznie na 30-35 dni przed upływem daty ważności domeny. Na 5 dni przed wskazanym terminem systemowo jest zablokowana możliwość utworzenia zamówienia poprzez panel klienta. Jeżeli chciałbyś odnowić domenę właśnie w tym czasie, jest to także możliwe. Wystarczy skontaktować się z nami i przygotujemy fakturę pro forma dla Ciebie.


Ważne!W celu bezpiecznego odnowienia domeny prosimy o wniesienie opłaty zgodnie z terminem płatności podanym na wystawionej fakturze proforma.
Uregulowanie płatności po tym terminie może być związane z dodatkowymi opłatami, naliczanymi przez Rejestry, za reaktywację domen.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!