Trwa wyszukiwanie

Jak przekierować domenęJeśli Twoja domena jest podpięta pod Panel WebAs i kieruje na adresu DNS domeny.pl to zarządzanie rekordami znajduje się w Panelu WebAs w zakładce Usługi > DNS > Rekordy.


  1. Jeśli chcesz przekierować domenę na adres IP innego serwera z zachowaniem innych usług w ramach serwera domeny.pl przejdź do zakładki Usługi > DNS > Rekordy.


  2. Wybierz opcję "NOWY REKORD" i stwórz rekord A o nazwie poczta w Twojej domenie który będzie kierował na adres IP twojego serwera w domeny.pl. Twój adres IP znajdziesz w lewym dolnym rogu panelu WebAS.


  3. Kolejny krok to edycja głównego rekordu MX twojej domeny, kliknij w nazwę domeny. Zmień w wartości nazwę domeny na nowo stworzoną sub-domenę i "ZAPISZ FORMULARZ".


  4. Ostatni krok to edycja rekordu A Twojej domeny i podanie w jego wartości adres IP serwera docelowego.
    Na koniec kliknij "ZAPISZ FORMULARZ".Jeśli nie posiadasz hostingu w Domeny.pl i chcesz przekierować domenę zarejestrowaną w Domeny.pl skorzystaj z tej instrukcji.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!