Trwa wyszukiwanie

Jak przenieść domenę do Domeny.pl


Transfer domeny to przeniesienie domeny od jednego operatora do drugiego. Do transferu domeny potrzebujesz kodu autoryzacyjnego tak zwanego authinfo.
Kod authinfo jest niezbędnym elementem podczas transferu domeny. Jeżeli chcesz przenieść swoją domenę uzyskaj authinfo od swojego obecnego rejestratora domen. Na tej podstawie możesz przenieść swoją domenę. Transfer możesz zlecić na stronie Transfer Domen.


Dla domen globalnych i tak zwanych nowych domen (gTLD oraz nTLD) wymagana jest zmiana statusu na domenie na status: active, taki status ustawia obecny operator przed zainicjowaniem transferu.


Transfer domeny jest równoznaczny z odnowieniem domeny o kolejny okres rozliczeniowy. Co ważne obecny okres ważności nie zostaje skrócony, czyli jeśli domena jest ważna do sierpnia to do tego okresu zostanie doliczone kolejne 12 miesięcy.


Po przekazaniu kodu authinfo i zainicjowaniu transferu domeny, na adres email przypisany do konta u obecnego operatora, zostanie wysłany link transferowy, który należy potwierdzić aby zakończyć transfer. Sytuacja dotyczy domen polskich (.pl, regionalne i IDN).

Pomocne artykuły:
1. Jak zarządzać domeną? Zobacz.
2. Jak dodać domenę na dany serwer? Zobacz.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!