Trwa wyszukiwanie

Jak sprawdzić ile podstron zawiera moja witryna?

Informację o liczbie podstron dostępnych w Twojej witrynie możesz znaleźć:

1. W mapie strony (sitemap) - informacja znajduje się w pierwszych wierszach mapy witryny. W przypadku, gdy nie jest ona dostępna, skopiuj zawartość pliku XML do Excela, a następnie zlicz rekordy.
2. Korzystając z komendy "site" - jeśli Twoja strona jest już zaindeksowana, wpisz w wyszukiwarce Google komendę site:twojawitryna.pl. Na początku wyników wyszukiwania pojawi się informacja o liczbie podstron, które są widoczne w Google. Oczywiście, faktyczna liczba podstron witryny może nieco różnić się od tej zaprezentowanej w Google, ze względu na to, że nowo dodane podstrony mogły jeszcze nie znaleźć się w indeksie, a niedawno usunięte, jeszcze nie zostać wyindeksowane.
3. W Google Search Console - informację o liczbie zaindeksowanych podstron znajdziesz po kliknięciu w ten link https://www.google.com/webmasters/tools/index-status. Jeśli jesteś zalogowany do swoich usług w Google, wystarczy, że w następnym kroku wybierzesz interesującą Cię domenę.
4. W Google Analytics - informację o liczbie podstron znajdziesz w zakładce Zachowania -> Zawartość witryny -> Wszystkie strony. Liczba podstron witryny znajduje się w prawym dolnym rogu.


Wybierz SiteLock

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!