Trwa wyszukiwanie

Jak zablokować dostęp do FTPKażdy użytkownik pakietu hostingowego może w dowolnym momencie zablokować lub odblokować dostęp do swojego konta FTP.

Dlaczego warto blokować dostęp do FTP?


Blokada dostępu do FTP ustrzeże Twoją stronę przed ewentualnym włamaniem w przypadku gdy ktoś pozna nasze hasło (np. dzięki trojanowi zainstalowanemu na domowym komputerze). Zablokowanie dostępu do konta FTP nie wpływa na dostęp do strony WWW przez przeglądarkę internetową, ani na inne usługi. Pamiętaj jednak, aby przed modyfikacją strony przez webmastera ponownie włączyć dostęp.
Dostęp nie powinien być blokowany również w przypadku wykorzystywania na stronie zaawansowanych skryptów dokonujących automatycznych aktualizacji.

Blokadę dostępu do FTP możesz aktywować/dezaktywować w dowolnym momencie w panelu WebAs, w zakładce Bezpieczeństwo > Dostęp do FTP/SSH.

Istnieje możliwość wprowadzenia całkowitej blokady (upload, download) lub częściowej (upload lub download). Można również utworzyć wyjątek, dzięki któremu wprowadzona blokada nie będzie obejmowała wybranego adresu IP.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!