Trwa wyszukiwanie

Jak zmienić dane do faktury VAT1. Zmiana danych do faktury VAT dla wybranego zamówienia


Przed opłaceniem faktury proforma, zaloguj się do Panelu Klienta i przejdź do zakładki: Zamówienia > Oczekujące i następnie do Szczegółów zamówienia, gdzie dostępna jest opcja zmiany danych nabywcy faktury VAT.


W kolejnym kroku pojawi się możliwość podania loginu oraz numeru klienta, na dane którego ma zostać wystawiona faktura VAT. Jeżeli natomiast w naszym systemie nie istnieje takie konto, z tego poziomu można dokonać także rejestracji, aby następnie podać numer i login klienta.


W przypadku zastosowania takich ustawień faktura VAT jednorazowo zostanie wystawiona na inne wskazane dane. Dane na fakturze proforma nie ulegają modyfikacji.


2. Zmiana danych do faktury VAT dla wszystkich kolejnych zamówień


W Panelu Klienta przejdź do zakładki Twój profil > Ustawienia i następnie zaznacz Tak przy opcji „Czy wystawiać FVAT na innego klienta”, oraz wskaż login wraz z numerem klienta konta zawierającego dane, na które na zostać wystawiona faktura VAT.


Ważne! Zmiana nie dotyczy faktur pro forma już wystawionych i oczekujących na wystawienie.
Jeśli faktura proforma jest już wystawiona i oczekuje na opłacenie lub została opłacona, ale nie ma jeszcze dla niej wystawionej docelowej faktury VAT, należy wykonać dodatkowo czynności opisane w punkcie: 1. Zmiana danych do faktury VAT dla wybranego zamówienia.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!