Zamawiaj usługi
i zbieraj Punkty Premium.
Atrakcyjne nagrody czekają na Ciebie.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

KREATOR WWW

Jak zmienić kolory kreacji w WEBster Kreatorze?

Zmiana kolorów może zmienić całkowicie wygląd strony w kilka sekund. Kliknij zakładkę "Styl/Szczegóły", a następnie wybierz "Kolory" po lewej stronie. Pod napisem "Zmień zestaw kolorów" zobaczysz aktualnie używane kolory. Możesz je zmienić klikając dowolny zestaw kolorów z listy lub poszczególny kolor dla wybranej grupy (tylko w trybie eksperta). Możesz również kliknąć przycisk zarządzaj.


WSKAZÓWKA: Zestaw kolorów jest zdefiniowany za pomocą kilku kolorów kluczowych, które razem zapewniają dobrą bazę kolorystyczną witryny. Wszystkie kolory użyte w witrynie są uwzględnione w zestawie kolorów, dzięki czemu można łatwo zmienić równocześnie wszystkie kolory nie martwiąc się o to, czy witryna będzie wyglądać schludnie.
Za pomocą przycisków po lewej i prawej stronie możesz przewijać dostępne zestawy kolorów. Wybierz zestaw kolorów, kliknij go i sprawdź czy jesteś zadowolony z efektu! Jeśli nie spodoba Ci się nowy zestaw kolorów, wystarczy wrócić do poprzedniego, wybierając go ponownie.

Po przełączeniu w tryb „Ekspert” możesz dopasować pojedyncze kolory w witrynie.

Zmiana kolorów

Poza wyborem zestawu kolorów możesz edytować kolory części witryny za pomocą rozwijanego menu „Group”, na przykład „Tytuł/Nagłówek”. W zależności od wybranego układu podstawowego dla każdej części możesz ustawiać inne kolory, na przykład kolor tekstu, obramowania, tła itp.

Po kliknięciu danego koloru możesz użyć modułu wyboru koloru z prawej strony, by zmienić jego wartość. Możesz także wpisać kod koloru (kod HEX) w polu wyjściowym poniżej. Wszystkie zmiany widać natychmiast w witrynie.


WSKAZÓWKA: Jeśli chcesz widzieć tylko obszary, które właśnie edytujesz, kliknij „ukryj inne obszary”. w górnej części modułu wyboru koloru.Jeśli nie poruszamy tu tematów, które Cię interesują, zadzwoń

Infolinia 501 366 369

Infolinia handlowa 801 801 030

Dział obsługi klienta (12) 296 36 63

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon. do pt. w godz 8:00-18:00

Formularz kontaktowy

Trwa wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
{{ label }}
  • {{ category.label }}