Trwa wyszukiwanie

Menu i tworzenie podstron


Domyślnie ustawione jest Menu witryny – Strona główna, O nas, Blog, Kontakt. Aby je zmienić wystarczy najechać kursorem na Menu i gdy pojawi się ikona koła zębatego najechać na nią. Klikając w nią możesz dodać podstronę, zmienić kolejność podstron lub wybrać najpełniejszą opcję - Opcje Menu.

W tym miejscu także możesz dodać kolejną podstronę, zmienić kolejność podstron lub skorzystać z Zarządzaj Menu. Polecamy przejść do Kolejność Podstron.

Tu możesz łatwo zmienić kolejność i nazwy stron, a także stworzyć podstrony i sub-menu. Najedź na nazwę strony, a zobaczysz pasek możliwości. Jeśli wprowadzisz zmiany zatwierdź je klikając Zapisz Nową Kolejność.

Teraz najedź kursorem na menu i z ikony koła zębatego wybierz Opcje menu. Z rozwiniętego menu wybierz Zarządzaj Menu i ponownie wybierz Zarządzaj Menu. Z listy menu wybierz swoje klikając na nie, np. Menu Główne i w sekcji Konfiguracja podmenu zaznacz Wyświetl podmenu. Możesz też wybrać orientację podmenu.
Zatwierdź zmiany klikając "Zastosuj".

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!