Trwa wyszukiwanie

Potwierdzenie własności domeny przy wydaniu certyfikatu SSLJeśli zakupiłeś nowy certyfikat SSL lub odnowienie certyfikatu w ramach usług Domeny.pl, koniecznie przeczytaj informacje zawarte w tym artykule.

1. Upewnij się, że znasz adres e-mail, który podałeś podczas generowania CSR oraz posiadasz klucz prywatny, który zostały wygenerowany również podczas procesu generowania żądania certyfikatu (CSR).

2. Zanim otrzymasz certyfikat, musisz potwierdzić własność domeny, do której przypisany jest certyfikat.
Pierwsze potwierdzenie polega na użyciu linku potwierdzającego, który dotrze do Ciebie na adres, który ustaliłeś podczas generowania kodu CSR. Takie konto pocztowe może przyjmować nazwy:
admin, administrator, webmaster, hostmaster oraz postmaster i musi działać w obrębie Twojej domeny.

3. Kolejne potwierdzenie dotyczy przypisanie domeny do Twojego serwera w Domeny.pl

Potwierdzenie przypisania domeny do Twojego serwera w Domeny.pl polega na dodaniu wpisu w rekordzie TXT Twojej domeny. Wiadomość z wartością rekordu, który będziesz musiał dodać zostanie wysłane na główny autoryzowany adres e-mail, który ustaliłeś w ramach swojego konta w Domeny.pl.

Dodawanie rekordu TXT


Aby dodać rekord TXT przejdź do Panelu WebAs do zakładki Usługi > DNS > Rekordy, wybierz z listy rozwijanej swoją domenę i kliknij opcję NOWY REKORD.

Pole Rekord pozostaw puste w polu Wartość wpisz kod, który otrzymałeś w mailu i kliknij opcje ZAPISZ FORMULARZ.

Po dodaniu rekordu odczekaj 1 godzinę i kliknij w link potwierdzający który jest dołączony do wiadomość e-mail z kodem.Jeśli nie możesz wykonać potwierdzenia za pomocą rekordu TXT, skontaktuj się z nami. Udostępnimy Ci alternatywną formę potwierdzania przypisania domeny do hostingu.Po wykonaniu wszystkich potwierdzeń, na adres e-mail, który podałeś podczas generowania klucza CSR, zostanie wysłana informacja jak pobrać certyfikat.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest H88 S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!