Trwa wyszukiwanie

Praca z czcionkami i tekstem


Aby zmienić czcionki najedź na górny lewy róg strony, a następnie na ikonę koła zębatego. Wybierz Schematy i przejdź do Czcionki. Wybierz dwie dowolne czcionki, które będą stosowane na stronie.

Aby pogrubić lub pochylić tekst należy przejść do edycji bloku z tekstem, zaznaczyć tekst, którego wygląd chce się zmienić, a następnie z menu u góry strony wybrać odpowiednią funkcję.

Aby wyjustować tekst należy z wyżej wspomnianego menu wybrać Pokaż więcej opcji, a następnie Formats i Alignment. W tym miejscu znajduje się też możliwość dodania podkreślenia i innych sposobów formatowania tekstu.

Aby zmienić kolor tekstu należy podobnie jak przy justowaniu rozwinąć menu za pomocą Pokaż więcej opcji, a następnie wybrać Tekst color.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!