Trwa wyszukiwanie

Struktura i menu sklepu internetowego WebsterBudując sklep na kreatorze stron Webster chcesz zaprezentować wszystkie produkty i umożliwić swoim klientom wygodny dostęp do nich. W tym celu posłuż się Strukturą i Kategoriami.

Struktura


W punkcie KONFIGURACJA SKLEPU INTERNETOWEGO znajdziesz opis jak ustawić Strukturę, w tym Szablon Treści strony głównej sklepu.
Jak widzisz, możesz wybrać szablon, który wyświetli pasek boczny z listą kategorii (Categories Sidebar). Ta lista będzie stanowiła menu Twojego sklepu. Po niej Twoi klienci mogą wygodnie poruszać się, aby dojść do szukanego produktu.

Gdzie najlepiej umieścić widżet Sklep z listą kategorii?
Jeśli Twoja strona jest przede wszystkim sklepem umieść widżet na stronie głównej, tak aby klienci od razu mogli zobaczyć produkty. Jeśli jednak sklep jest tylko dodatkiem stwórz nowa podstronę Sklep i na niej umieść widżet.

Kategorie


Aby prezentowana lista kategorii była użyteczna musisz ją wpierw utworzyć. W tym celu będąc w edycji Sklepu przejdź do Produkty / Kategorie. Tutaj możesz tworzyć nowe kategorie i sub-kategorie. Możesz też nadać priorytety, aby wskazać miejsce danej kategorii w menu (liście kategorii).

Produkty


Pamiętaj, że każdy produkt jaki dodajesz do sklepu powinien być przypisany do jakiejś Kategorii. Dzięki temu na liście kategorii znajdzie się tam, gdzie chciałbyś aby był.
Aby przypisać produkt do kategorii przejdź do wybranego produktu (klikając jego zdjęcie w sklepie), następnie Edycja produktu / Więcej ustawień i w polu Kategoria wskaż właściwą. Jeśli produkt należy do kilku kategorii, skorzystaj z opcji Dodaj do wielu kategorii.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!